A A A K K K
для людей із порушенням зору
Таращанська міська територіальна громада
Київська область, Білоцерківський район

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд в межах села Чернин

Дата: 22.07.2021 16:11
Кількість переглядів: 100

 

 

УКРАЇНА

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

ТАРАЩАНСЬКА МІСЬКА РАДА

 

РІШЕННЯ № -12-VIII

 

липня 2021 року                                                                                 м. Тараща

 

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення (відновлення)

меж земельної ділянки в натурі (на місцевості),

для будівництва і обслуговування житлового будинку,

господарських  будівель і споруд

в межах села Чернин

 

         Розглянувши заяву від 01.07.2021 року ДІДЕНКА Миколи Миколайовича зареєстрованого вул. Шкільна, 8, с. Чернин, Білоцерківського району, Київської області, про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), на якій розташований житловий будинок та передачі у власність земельної ділянки площею 0,2500 га кадастровий номер земельної ділянки 3224488201:01:015:0090 по вул. Шкільна, 8 в межах села Чернин, Білоцерківського району, Київської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), додану Технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), що знаходиться у користуванні гр. Діденка Миколи Миколайовича для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в межах села Чернин, вул. Шкільна, 8, Чернинської сільської ради, Таращанського району, Київської області, виготовлену ФОП Горбуненко Віталій Миколайович, Витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку від 22.06.2021 року, згідно ст. 12, 40, 81, 110, 111, 116, 118, 121 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про Державний земельний кадастр», Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», враховуючи пропозиції постійної комісії з питань містобудування, землекористування, охорони довкілля, екологічної безпеки та з питань законності, правопорядку, боротьби зі злочинністю та корупцією, Таращанська міська рада, -

 

ВИРІШИЛА

1. Затвердити Технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), що знаходиться у користуванні гр. Діденка Миколи Миколайовича для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в межах с. Чернин, вул. Шкільна, 8, Чернинської сільської ради, Таращанського району, Київської області, виготовлену ФОП Горбуненко Віталій Миколайович.

2. Передати у власність ДІДЕНКУ Миколі Миколайовичу, зареєстрованого вул. Шкільна, 8, с. Чернин, Білоцерківського району, Київської області, ідентифікаційний номер 2142304430 земельну ділянку по вул. Шкільна, 8 в межах села Чернин, Білоцерківського району, Київської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,2500 га, кадастровий номер земельної ділянки 3224488201:01:015:0090 (Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку від 22.06.2021 року).

3. Попередити ДІДЕНКА Миколу Миколайовича про наступні обмеження на використання земельної ділянки, яка передається у власність по вул. Шкільна, 8 в межах села Чернин, Білоцерківського району, Київської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,2500 га, кадастровий номер земельної ділянки 3224488201:01:015:0090:

  • земельна ділянка повинна використовуватись з дотриманням обов’язків землевласників та добросусідства;
  • без зміни цільового призначення та виконанні накладених обмежень (код 01.06.05 Класифікатора обмежень та обтяжень у використанні земельної ділянки);
  • будь яке будівництво на ділянці підлягає погодженню з органами, визначеними законодавством.

4. ДІДЕНКУ Миколі Миколайовичу зареєструвати в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно право власності на земельну ділянку по вул. Шкільна, 8 в межах села Чернин Білоцерківського району, Київської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,2500 га, кадастровий номер земельної ділянки 3224488201:01:015:0090.

5. Надати Таращанській міській раді першочергове право на викуп приватизованої земельної ділянки по вул. Шкільна, 8 в межах села Чернин Білоцерківського району, Київської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,2500 га, кадастровий номер земельної ділянки 3224488201:01:015:0090 при проведенні необхідних робіт по забудівлі, реконструкції та благоустрою відповідної території, для будівництва об’єктів загальнодержавних потреб та комунальної власності.

 

 

Міський голова                                                                     Михайло КРИВОШЕЄВ

 

м. Тараща

липня 2021 року

№–12–VІІІ

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь