A A A K K K
для людей із порушенням зору
Таращанська міська територіальна громада
Київська область, Білоцерківський район

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд в межах міста Тараща

Дата: 22.07.2021 16:18
Кількість переглядів: 133

 

 

УКРАЇНА

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

ТАРАЩАНСЬКА МІСЬКА РАДА

 

РІШЕННЯ № -12-VIII

 

липня 2021 року                                                                                 м. Тараща

 

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення (відновлення)

меж земельної ділянки в натурі (на місцевості),

для будівництва і обслуговування житлового будинку,

господарських  будівель і споруд

в межах міста Тараща

 

Розглянувши заяву від 07.07.2021 року ЛЕЛЮХ Миколи Микитовича, зареєстрованого вул. Партизанська, 19, м. Тараща, Білоцерківського району, Київської області та ЛЕЛЮХ Наталії Миколаївни зареєстрованої вул. Партизанська, 19, м. Тараща, Білоцерківського району, Київської області про затвердження Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), на якій розташований житловий будинок та передачі у спільну сумісну власність земельну ділянку площею 0,1000 га кадастровий номер земельної ділянки 3224410101:01:192:0009 по вул. Партизанська, 19 в межах міста Тараща, Білоцерківського району, Київської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), додану Технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), що знаходиться у користуванні гр. Лелюх Миколі Микитовичу, Лелюх Наталії Миколаївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в м. Тараща, вул. Партизанська, 19, Таращанського району, Київської області, виготовлену ФОП Маліков Анатолій Вікторович, Витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку від 05.07.2021 року, згідно ст. 12, 40, 81, 110, 111, 116, 118, 121 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про Державний земельний кадастр», Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», враховуючи пропозиції постійної комісії з питань містобудування, землекористування, охорони довкілля, екологічної безпеки та з питань законності, правопорядку, боротьби зі злочинністю та корупцією, Таращанська міська рада, -

 

ВИРІШИЛА

1. Затвердити Технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, що знаходиться у користуванні гр. Лелюх Миколи Микитовича, Лелюх Наталії Миколаївни для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в м. Тараща, вул. Партизанська, 19, Таращанського району, Київської області, Київської області, виготовлену ФОП Маліков Анатолій Вікторович.

2. Передати у спільну сумісну власність ЛЕЛЮХ Миколі Микитовичу, зареєстрованому вул. Партизанська, 19, м. Тараща, Білоцерківського району, Київської області, ідентифікаційний номер 1695321610 та ЛЕЛЮХ Наталії Миколаївні зареєстрованій вул. Партизанська, 19, м. Тараща, Білоцерківського району, Київської області, ідентифікаційний номер 2991617404 земельну ділянку по вул. Партизанська, 19 в межах міста Тараща, Білоцерківського району, Київської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,1000 га, кадастровий номер земельної ділянки 3224410101:01:192:0009 (Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку від 05.07.2021 року).

3. Попередити ЛЕЛЮХА Миколу Микитовича та ЛЕЛЮХ Наталію Миколаївну про наступні обмеження на використання земельної ділянки, яка передається у власність по вул. Партизанська, 19 в межах міста Тараща, Білоцерківського району, Київської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,1000 га, кадастровий номер земельної ділянки 3224410101:01:192:0009:

  • земельна ділянка повинна використовуватись з дотриманням обов’язків землевласників та добросусідства;
  • без зміни цільового призначення та виконанні накладених обмежень (код 01.06.05 Класифікатора обмежень та обтяжень у використанні земельної ділянки);
  • будь яке будівництво на ділянці підлягає погодженню з органами, визначеними законодавством.

4. ЛЕЛЮХУ Миколі Микитовичу та ЛЕЛЮХ Наталії Миколаївні зареєструвати в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно право спільної сумісної власності на земельну ділянку по вул. Партизанська, 19 в межах міста Тараща, Білоцерківського району, Київської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,1000 га, кадастровий номер земельної ділянки 3224410101:01:192:0009.

5. Надати Таращанській міській раді першочергове право на викуп приватизованої земельної ділянки по вул. Партизанська, 19 в межах міста Тараща, Білоцерківського району, Київської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,1000 га, кадастровий номер земельної ділянки 3224410101:01:192:0009 при проведенні необхідних робіт по забудівлі, реконструкції та благоустрою відповідної території, для будівництва об’єктів загальнодержавних потреб та комунальної власності.

 

 

Міський голова                                                                     Михайло КРИВОШЕЄВ

 

м. Тараща

липня 2021 року

№–12–VІІІ

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь