ЗВЕРНЕННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ МИХАЙЛА КРИВОШЕЄВА ДО 40-х РОКОВИН ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ

26 квітня - 40-ві роковини Чорнобильської трагедії, найбільшої аварії в історії ядерної енергетики, що назавжди залишила слід у долях людей і в історії нашої країни.
Для багатьох тисяч українців, у тому числі й наших земляків, Чорнобиль - це біль, пережиті події, втрачене здоров’я і роки боротьби з наслідками аварії.
Пожежники, інженери, військові, медики, водії, працівники різних служб - стали перед невидимою небезпекою. Багато з них не мали повної інформації про масштаби загрози, але робили свою роботу там, де вирішувалася доля не лише окремих міст чи сіл, а безпеки цілих країн.
Сьогодні людство знає, до чого може призвести вибух на атомній електростанції та при цьому ворог продовжує використовувати ядерний шантаж у військових цілях.
Різні епохи - різні виклики, але незмінними залишаються мужність і стійкість людей, здатних захищати свою країну та життя інших.
Схиляємо голови перед подвигом ліквідаторів аварії на ЧАЕС. Вони стали щитом України, Європи і світу, зупинивши невидиму загрозу ціною власного життя і здоров’я.
Наш обов’язок - пам’ятати, підтримувати, шанувати їхню відвагу, бути поруч.
Світла пам’ять жертвам Чорнобильської трагедії.
Глибока вдячність і повага ліквідаторам.