Таращанська міська територіальна громада
Київська область, Білоцерківський район

ЗВЕРНЕННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ МИХАЙЛА КРИВОШЕЄВА ДО 40-х РОКОВИН ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ

Дата: 26.04.2026 10:17
Кількість переглядів: 72

Фото без опису

26 квітня - 40-ві роковини Чорнобильської трагедії, найбільшої аварії в історії ядерної енергетики, що назавжди залишила слід у долях людей і в історії нашої країни.

Для багатьох тисяч українців, у тому числі й наших земляків, Чорнобиль - це біль, пережиті події, втрачене здоров’я і роки боротьби з наслідками аварії.

Пожежники, інженери, військові, медики, водії, працівники різних служб - стали перед невидимою небезпекою. Багато з них не мали повної інформації про масштаби загрози, але робили свою роботу там, де вирішувалася доля не лише окремих міст чи сіл, а безпеки цілих країн.

Сьогодні людство знає, до чого може призвести вибух на атомній електростанції та при цьому ворог продовжує використовувати ядерний шантаж у військових цілях.

Різні епохи - різні виклики, але незмінними залишаються мужність і стійкість людей, здатних захищати свою країну та життя інших.

Схиляємо голови перед подвигом ліквідаторів аварії на ЧАЕС. Вони стали щитом України, Європи і світу, зупинивши невидиму загрозу ціною власного життя і здоров’я.

Наш обов’язок - пам’ятати, підтримувати, шанувати їхню відвагу, бути поруч.

Світла пам’ять жертвам Чорнобильської трагедії.

Глибока вдячність і повага ліквідаторам.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь