ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ МИХАЙЛА КРИВОШЕЄВА З ДНЕМ СВЯТОЇ ТРІЙЦІ

Шановні мешканці Таращанської громади! Щиро вітаю вас зі світлим і величним християнським святом - Днем Святої Трійці!
У цей благословенний час наші серця наповнюються вірою та надією, і ми з особливою силою звертаємося в молитві за мир і перемогу для України.
Нехай Свята Трійця огортає кожну родину своєю ласкою та захистом, дарує спокій у думках і силу вистояти перед усіма випробуваннями.
Сьогодні як ніколи ми відчуваємо єдність - у молитві, добрих справах і любові до рідної України.
Нехай у кожному домі панують злагода, тепло і віра в світле майбутнє.
Дякуємо нашим захисникам і захисницям за мужність і незламність.
Єднаймося в молитві!
Тримаймося разом!