Таращанська міська територіальна громада
Київська область, Білоцерківський район

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури громадського обговорення проєктів містобудівної документації «Генеральний план м. Тараща Київської області» та Звіту про стратегічну екологічну оцінку проєкту містобудівної документації «Генеральний план м. Тараща

Дата: 14.02.2020 14:11
Кількість переглядів: 688

 

  У відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні затвердженому Постовою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555, із врахуванням вимог Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» Таращанська міська рада повідомляє  про початок громадського обговорення щодо врахування громадських  інтересів  у проєктах  містобудівної документації: «Генеральний план м. Тараща Київської області та Звіті про стратегічну екологічну оцінку проєкту містобудівної документації «Генеральний план м. Тараща Київської області».

  1. Інформація про мету, склад та зміст містобудівної документації

   Генеральний план м. Тараща Київської області – це містобудівна документація, що визначає принципові рішення розвитку, планування, забудови та іншого використання території міста Тараща. Виконання даної роботи пов’язане насамперед з тим, що з часу розроблення попереднього генерального плану в 1982 році повністю помінялася правова та нормативна база містобудування.

  Звіт про стратегічну екологічну оцінку, є основним видом містобудівної документації, який призначений для обґрунтування довгострокової стратегії планування та забудови територій.

  1. Основні техніко-економічні показники, зокрема графічні матеріали, що відображають зміст містобудівної документації. Інформація про місце і строки ознайомлення з проєктом містобудівної документації.

 Детально із основними техніко-економічними показниками, графічними матеріалами проекту містобудівної документації «Генеральний план м. Тараща Київської області», пояснювальною запискою, розділом «Охорона навколишнього природнього середовища» - Звіт про стратегічну екологічну оцінку проєкту містобудівної документації «Генеральний план м. Тараща Київської області», який розробляється у складі проекту генерального плану міста Тараща, можна ознайомитися за адресою: м. Тараща Київської області (приміщення Таращанської міської ради, вул. Шевченка,7 м. Тараща Київської області) та на офіційному веб-сайті Таращанської міської ради tarashchamr.gov.ua у розділі «Громадські обговорення», протягом 30 календарних днів з моменту опублікування та оприлюднення на офіційному веб-сайті Таращанської міської ради.

  1. Відомості про замовника та розробника  проєкту містобудівної документації та підстава їх розроблення.

Замовник містобудівної документації – Таращанська міська рада.

   Розробник містобудівної документації – Державне підприємство «Український державний науково-дослідний інститут проектування міст «ДІПРОМІСТО» імені Ю.М. Білоконя, 01133 м.Київ, бул. Л.Українки,26,

   Підстава для розроблення: рішення 34 сесії Таращанської міської ради 7 скликання №494 від 22.12.2017 року.

  Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування – Таращанська міська рада.

  Посадовими особами відповідальними за організацію розгляду пропозицій визначено Семилітка Віталія Анатолійовича, головного спеціаліста(землевпорядника) Таращанської міської ради та Задніпряну Наталію Володимирівну, головного                             спеціаліста(спеціаліста виконкому) Таращанської міської ради.

     4.Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій.

Оприлюднення проєкту містобудівної документації є підставою для подання пропозицій громадськості. Пропозиції громадськості подаються у строк, визначений для проведення процедури громадського обговорення, який не може становити менш як 30 днів з дати оприлюднення проекту містобудівної документації на місцевому рівні та повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо проекту містобудівної документації. Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

  Виконавчий комітет Таращанської міської ради прийматиме пропозиції та зауваження щодо проектів містобудівної документації з 14.02.2020 року по 14.03.2020 року.

Спосіб участі громадськості у обговоренні — надання письмових зауважень і пропозицій поштою або через приймальню міського голови  на адресу: Виконавчий комітет Таращанської міської ради, 09501 Київська обл., м. Тараща, вул. Шевченка,7
 Письмові пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, із особистим підписом. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються

  1. Інформація про дату, час і місце проведення громадських слухань

   Громадські слухання відбудуться  13 березня 2020 року о 11 год. 00 хв. за адресою: м. Тараща, вул. Шевченка,  (приміщення міської ради, сесійна зала).

    Інформація результатів розгляду пропозицій громадськості, щодо врахування громадських інтересів до проекту містобудівної документації на місцевому рівні «Генеральний план м. Тараща Київської області» та Звіт про стратегічну екологічну оцінку , буде розміщена на офіційному веб-сайті Таращанської міської ради tarashchamr.gov.ua у розділі «Громадські обговорення».


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь