Таращанська міська територіальна громада
Київська область, Білоцерківський район

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури громадського обговорення проєктів містобудівної документації «План зонування території(зонінг) м. Тараща Київської

ПОВІДОМЛЕННЯ

про початок процедури громадського обговорення

проєктів містобудівної документації «План зонування території(зонінг) м. Тараща Київської області» та Звіту про стратегічну екологічну оцінку проєкту містобудівної документації «План зонування території(зонінг) м. Тараща Київської області»

  У відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні затвердженому Постовою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555, із врахуванням вимог Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» Таращанська міська рада повідомляє  про початок громадського обговорення щодо врахування громадських  інтересів  у проєктах  містобудівної документації: «План зонування території(зонінг) м. Тараща Київської області» та Звіті про стратегічну екологічну оцінку проєкту містобудівної документації «План зонування території(зонінг) м. Тараща Київської області».

  1. Інформація про мету, склад та зміст містобудівної документації

У даному плані визначаються межі зон і підзон однорідних видів та умов використання території міста і встановлення по зонах містобудівних регламентів на основі Генерального плану м. Тараща. Результатом впровадження плану буде підвищення ефективності реалізації генплану, раціонального використання території міста в ринкових умовах з узгодженням приватних, громадських та державних інтересів, а також забезпечення інформованості потенційних інвесторів щодо можливостей реалізації їх намірів і прозорості управлінських рішень у сфері містобудування.

  Звіт про стратегічну екологічну оцінку, є основним видом містобудівної документації, який призначений для обґрунтування довгострокової стратегії планування та забудови територій.

  1. Основні техніко-економічні показники, зокрема графічні матеріали, що відображають зміст містобудівної документації. Інформація про місце і строки ознайомлення з проєктом містобудівної документації.

 Детально із основними техніко-економічними показниками, графічними матеріалами проекту містобудівної документації «План зонування території(зонінг) м. Тараща Київської області», пояснювальною запискою, Звітом про стратегічну екологічну оцінку проєкту містобудівної документації «План зонування території(зонінг) м. Тараща Київської області», можна ознайомитися за адресою: м. Тараща Київської області (приміщення Таращанської міської ради, вул. Шевченка,7 м. Тараща Київської області) та на офіційному веб-сайті Таращанської міської ради tarashchamr.gov.ua у розділі «Громадські обговорення», протягом 30 календарних днів з моменту опублікування та оприлюднення на офіційному веб-сайті Таращанської міської ради.

  1. Відомості про замовника та розробника  проєкту містобудівної документації та підстава їх розроблення.

Замовник містобудівної документації – Таращанська міська рада.

   Розробник містобудівної документації – Товариство з обмеженою відповідальністю «КОМПАНІЯ ГЕОНІКС», 07850,Київська область, Бородянський район, смт. Клавдієво-Тарасове, вул. 1 Травня,8,

   Підстава для розроблення: рішення 34 сесії Таращанської міської ради 7 скликання №494 від 22.12.2017 року.

  Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування – Таращанська міська рада.

  Посадовими особами відповідальними за організацію розгляду пропозицій визначено Семилітка Віталія Анатолійовича, головного спеціаліста(землевпорядника) Таращанської міської ради та Задніпряну Наталію Володимирівну, головного                             спеціаліста(спеціаліста виконкому) Таращанської міської ради.

     4.Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій.

Оприлюднення проєкту містобудівної документації є підставою для подання пропозицій громадськості. Пропозиції громадськості подаються у строк, визначений для проведення процедури громадського обговорення, який не може становити менш як 30 днів з дати оприлюднення проекту містобудівної документації на місцевому рівні та повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо проекту містобудівної документації. Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

  Виконавчий комітет Таращанської міської ради прийматиме пропозиції та зауваження щодо проектів містобудівної документації з 28.08.2020 року по 28.09.2020 року.

Спосіб участі громадськості у обговоренні — надання письмових зауважень і пропозицій поштою або через приймальню міського голови  на адресу: Виконавчий комітет Таращанської міської ради, 09501 Київська обл., м. Тараща, вул. Шевченка,7
 Письмові пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, із особистим підписом. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються

  1. Інформація про дату, час і місце проведення громадських слухань

   Громадські слухання відбудуться  25 вересня 2020 року о 11 год. 00 хв. за адресою: м. Тараща, вул. Шевченка,  (приміщення міської ради, сесійна зала). Громадські слухання будуть проводитися з  урахуванням вимог законодавства щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19. Виконавчий комітет попередньо звертається до усіх бажаючих прийняти участь в громадських слуханнях, поставитися з розуміння до ситуації та мати при собі засоби індивідуального захисту(медичні маски та рукавички).

    Інформація результатів розгляду пропозицій громадськості, щодо врахування громадських інтересів до проекту містобудівної документації на місцевому рівні «План зонування території(зонінг) м. Тараща Київської області» та Звіт про стратегічну екологічну оцінку проєкту містобудівної документації «План зонування території(зонінг) м. Тараща Київської області», буде розміщена на офіційному веб-сайті Таращанської міської ради tarashchamr.gov.ua у розділі «Громадські обговорення».

 

Пояснювальна записка план зонування території міста Тараща

 

ЗВІТ ПРО СЕО ДО ПЛАНУ ЗОНУВАННЯ МІСТА

Фото без опису

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь