Таращанська міська територіальна громада
Київська область, Білоцерківський район

Відділ ЖКГ, транспорту, благоустрою, комунального майна, ЦЗ та НС

Список громадян для поліпшення житлових умов громадян у м. Тараща

Список громадян для поліпшення житлових умов громадян у м. Тараща, вул. Білоцерківська, 92 відповідно до протоколів комісії щодо розгляду питань з розподілу 17 квартир для забезпечення житлом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, наданого департаментом соціального розвитку та ветеранської політики Київської обласної державної адміністрації

14:03:06 17.05.2024

КП «Таращаблагоустрій» доводить до відома споживачів інформацію про запровадження публічних договорів приєднання про надання комунальних послуг та надає для ознайомлення Типовий договір про надання послуг з поводження з побутовими відходами

Повідомляємо, що надання житлово–комунальних послуг здійснюється виключно на договірних засадах, згідно ст.12 ч.1. Закону України «Про житлово-комунальні послуги» №2189 –VIII  від 09.11.2017 року (далі Закон).

09:56:53 05.05.2023

Приватне підприємство «ЕКО ЕНЕРГІЯ» інформує споживачів про намір здійснити зміну тарифу на теплову енергію, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії на 2023 рік

Приватне підприємство «ЕКО ЕНЕРГІЯ» інформує споживачів про  намір здійснити зміну тарифу на теплову енергію, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії на 2023 рік. На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 №130 «Про затвердження Порядку інформування споживачів  про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності», Приватне підприємство «ЕКО ЕНЕРГІЯ» інформує споживачів про  намір здійснити зміну тарифу на теплову енергію, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії на 2023 рік.  Розрахунок тарифу на теплову енергію, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії проведено відповідно до «Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 №869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на комунальні послуги». Розрахунок собівартості 1 Гкал теплової енергії, виробленої на установках з використанням альтернативних джерел енергії на 2023 рік та пояснювальна записка щодо встановлення тарифу додається.

16:25:05 11.01.2023

Приватне підприємство «ЕКО ЕНЕРГІЯ» інформує споживачів про намір здійснити зміну тарифу на теплову енергію, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії на 2022 рік.

Приватне підприємство «ЕКО ЕНЕРГІЯ» інформує споживачів про  намір здійснити зміну тарифу на теплову енергію, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії на 2022 рік. На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 №130 «Про затвердження Порядку інформування споживачів  про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності», Приватне підприємство «ЕКО ЕНЕРГІЯ» інформує споживачів про  намір здійснити зміну тарифу на теплову енергію, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії на 2022 рік.  Розрахунок тарифу на теплову енергію, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії проведено відповідно до «Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 №869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на комунальні послуги». Розрахунок собівартості 1 Гкал теплової енергії, виробленої на установках з використанням альтернативних джерел енергії на 2022 рік та пояснювальна записка щодо встановлення тарифу додається.

16:16:01 17.02.2022

Товариство з обмеженою відповідальністю «ТЕПЛО ПЛЮС» має намір здійснити зміну тарифу на теплову енергію, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії на 2022 рік.

Товариство з обмеженою відповідальністю «ТЕПЛО ПЛЮС» має намір здійснити зміну тарифу на теплову енергію, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії на 2022 рік. На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 №130 «Про затвердження Порядку інформування споживачів  про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності»,  Товариство з обмеженою відповідальністю «ТЕПЛО ПЛЮС» інформує споживачів про  намір здійснити зміну тарифу на теплову енергію, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії на 2022 рік.  Розрахунок собівартості 1 Гкал теплової енергії, виробленої на установках з використанням альтернативних джерел енергії на 2022 рік та пояснювальна записка щодо встановлення тарифу додається.

16:09:31 16.02.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь