A A A K K K
для людей із порушенням зору
Таращанська міська територіальна громада
Київська область, Білоцерківський район

Реєстр протоколів зборів співвласників багатоквартирних будинків

З 01 липня 2015 року набрав чинності Закон України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку».Цей Закон визначає особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку, регулює правові, організаційні та економічні відносини, пов’язані з реалізацією прав та виконанням обов’язків співвласників багатоквартирного будинку щодо його утримання та управління.Відповідно до частини дев’ятої статті 10 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» Кабінет Міністрів України Постановою Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2016 року № 109 затвердив Порядок зберігання виконавчими комітетами сільських, селищних, міських рад протоколів зборів співвласників багатоквартирного будинку та розміщення ними на своєму офіційному веб-сайті інформації про рішення, прийняті такими зборами.

Номер протоколу Дата протоколу Адреса Номер будинку Питання порядку денного Результативна частина (прийняті рішення)
1 01.03.2023 м. Тараща, вул. Повітрофлотська 30 Визначення форми управління будинком Визначено формою управління  будинком - самостійне управління співвласниками.
2 11.03.2023 м. Тараща, вул. Повітрофлотська 30 Обрання уповноваженої особи  Обрано уповноваженою особою співвласників на укладання, внесення змін та/або розірвання договорів з надавачами послуг та для подання протоколу загальних зборів на зберігання до виконавчого комітету Таращанської міської ради Чумака О.В.
б/н 31.03.2023 м. Тараща, вул. Білоцерківська 88 Визначення форми управління будинком,  обрання уповноваженої особи Визначено формою управління багатоквартирним будинком - управителя КП "Таращаблагоустрій", обрано уповноваженою особою співвласників для укладання, внесення змін та/або розірвання договору з управителем, здійснення контролю за його виконанням та для подання протоколу загальних зборів на зберігання до виконавчого комітету Таращанської  міської ради Хоменка Ю.М.
б/н 31.03.2023 м. Тараща, вул. Героїв Чорнобиля 68 Визначення форми управління будинком,  обрання уповноваженої особи Здійснювати самостійне управління будинком, обрано уповноваженою особою співвласників для укладання, внесення змін та/або розірвання договору з підприємством та для подання протоколу загальних зборів на зберігання до виконавчого комітету Таращанської міської ради Ярославську Г.В.
б/н 12.04.2023 м. Тараща, вул. Білоцерківська 86а Визначення форми управління будинком,  обрання уповноваженої особи Передати управління багатоквартирним будинком до управителя КП "Таращаблагоустрій", обрано уповноваженою особою співвласників для укладання, внесення змін та/або розірвання договору з управителем, здійснення контролю за його виконанням та для подання протоколу загальних зборів на зберігання до виконавчого комітету Таращанської міської ради Хоменко Н.В.
б/н 25.04.2023 м. Тараща, вул. Липнева 1 Визначення форми управління будинком,  обрання уповноваженої особи Визначено формою управління багатоквартирним будинком - управителя КП "Таращаблагоустрій", обрано уповноваженою особою співвласників для укладання, внесення змін та/або розірвання договору з управителем, здійснення контролю за його виконанням та для подання протоколу загальних зборів на зберігання до виконавчого комітету Таращанської міської ради Грицун Л.Г.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь