Таращанська міська територіальна громада
Київська область, Білоцерківський район

Оголошення про проведення конкурсу на визначення виконавців послуг з вивезення побутових відходів у м. Тараща Київської області

Дата: 10.09.2020 14:37
Кількість переглядів: 466

Виконавчий комітет Таращанської міської ради з метою створення конкурентного середовища на ринку поводження з побутовими відходами та забезпечення контролю за дотриманням належного санітарного стану території міста на підставі рішення від 27.08.2020 року № 75 «Про оголошення та організацію проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Тараща»» оголошує конкурс на визначення виконавців послуг з вивезення побутових відходів (далі Конкурс) за лотами:

1 лот – визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів від населення, підприємств, установ, організацій та інших суб'єктів господарювання м. Тараща, які отримують дану послугу у відповідності до Договору на вивезення твердих побутових відходів.

2 лот - визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів від населення, підприємств, установ, організацій та інших суб'єктів господарювання м. Тараща, які користуються контейнерами для збору твердих побутових відходів.

Місце проведення Конкурсу:  м. Тараща, вул. Шевченка,7, ІІ поверх, кабінет заступника міського голови.

Найменування, місцезнаходження організатора Конкурсу: Виконавчий комітет Таращанської міської ради, 09500, Київська область, м.Тараща, вул.Шевченка,7.

Контактна особа: Левицький Вадим Анатолійович – заступник міського голови,  тел..(04566)-5-20-66,

Задніпряна Наталія Володимирівна, головний спеціаліст, тел. (04566)-5-23-47.

Для участі у конкурсі та отримання конкурсної документації учасникам Конкурсу необхідно подати організатору заявку про участь у конкурсі.

Із кваліфікаційними вимогами до учасників конкурсу, характеристикою території, де повинні надаватися послуги з вивезення твердих побутових відходів, характеристикою об’єктів утворення побутових відходів за джерелами їх утворення, характеристикою та місцезнаходження об’єкту поводження з побутовими відходами можна ознайомитися у підрозділі «Визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів» розділ «Конкурс» на офіційному веб-сайті Таращанської міської ради за посиланням tarashchamr.gov.ua.

Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій:

  Конкурсна пропозиція подається особисто або надсилається поштою конкурсній комісії у конверті, на якому зазначаються повне найменування і місцезнаходження організатора та учасника конкурсу, перелік послуг, на надання яких подається пропозиція.

На конверті з конкурсною пропозицією повинно бути зазначено великими літерами «КОНКУРСНА ПРОПОЗИЦІЯ» № лота.

 Конкурсні пропозиції приймаються щоденно з 08.00 год. до 12.00 год. та з 13.00 год. до 17.00 год., крім вихідних (субота, неділя) та святкових днів. Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій 12.10.2020 року до 09.00 год. за адресою: 09500, Київська обл.., м.Тараща, вул. Шевченка,7, виконавчий комітет Таращанської міської ради (ІІ поверх, кабінет заступника міського голови).

Розкриття конвертів з поданими відповідно до визначених лотів конкурсними пропозиціями відбудеться:

1 лот – 12 жовтня 2020 року о 13.00 год

2 лот – 12 жовтня 2020 року о 14.00 год

 Конверти з конкурсними пропозиціями, що надійшли після закінчення строку їх подання, не розкриваються і повертаються учаснику конкурсу.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь