A A A K K K
для людей із порушенням зору
Таращанська міська територіальна громада
Київська область, Білоцерківський район

Помилки страхувальників – втрачений стаж застрахованої особи!

Дата: 08.02.2021 15:10
Кількість переглядів: 232

Фото без опису

У Пенсійному фонді України сформована та постійно поповнюється унікальна база даних про всіх застрахованих осіб - Реєстр застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов'язкового державного соціального страхування. На кожну застраховану особу у Реєстрі створюється персональна електронна облікова картка з унікальним номером, в якій накопичується чимало важливої інформації. На основі даних, наявних в Реєстрі застрахованих осіб, проводиться нарахування всіх соціальних виплат: оплата листків непрацездатності, виплата допомоги по безробіттю, субсидій, пенсій, нарахування інших державних допомог.

Одним із джерел наповнення Реєстру застрахованих осіб є звітність страхувальників про нарахування внесків та інформація про сплату внесків. Тому велика увага приділяється виправленню помилкових звітів. Якщо страхувальником подано звіт з помилками та не проведено коригування, відповідно застраховані особи даного страхувальника втрачають стаж і дані про нараховану заробітну плату за цей період.

Також керівниками та бухгалтерами часто допускаються помилки у звітності, зокрема, в ідентифікаційних номерах, паспортних даних осіб, що відмовилися від реєстраційного номеру облікової картки платників податків за релігійними переконаннями, проводиться невірне відображення перехідних сум лікарняних та відпускних, є випадки невідображення особи у звітності або нарахування заробітної плати менше мінімально встановленого розміру. Кожне з цих порушень призводить до втрати стажу застрахованою особою. Працівниками Фонду щомісячно проводиться робота з підприємствами та організаціями щодо виправлення даних помилок, але запорука накопичення достовірної інформації в обліковій картці кожної застрахованої особи та отримання в майбутньому гарантованих державою виплат – це саме контроль та перевірка персональних даних кожною особою самостійно.

Зробити це можна через особистий кабінет на вебпорталі  Пенсійного фонду України за посиланням https://portal.pfu.gov.ua/.

Довідково: до Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області за 2020 рік надійшло 2 346 помилкових місячних звітів за формою Додатку 4, опрацьовано 1 782 (або 75,96 %) звітів, 5 (або 0,21 %) звітів не потребують виправлення, не виправленими залишаються 559 звітів (23,83 %).

Заздалегідь перевіряйте свої дані, співпрацюйте з роботодавцями, дбайте про своє майбутнє!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь