Таращанська міська територіальна громада
Київська область, Білоцерківський район

Про організаційні заходи щодо реалізації Таращанської міської комплексної програми «Соціальний захист на 2021 рік»

Дата: 22.03.2021 15:19
Кількість переглядів: 304

 

УКРАЇНА

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

ТаращанськОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 

РІШЕННЯ №      - VIII

 

23 березня 2021 року                                                                                   м. Тараща

 

Про організаційні заходи щодо реалізації Таращанської міської комплексної програми «Соціальний захист на 2021 рік»

 

 

Розглянувши подання відділу соціального захисту населення Таращанської міської ради від 09 березня 2021 року № 66 про організаційні заходи щодо реалізації Таращанської міської комплексної програми «Соціальний захист на 2021 рік», відповідно до Бюджетного кодексу України, законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про соціальні послуги», «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні», «Про основні  засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні», «Про поховання та похоронну справу», «Про охорону дитинства», постанов КМУ від 31 січня 2007 року № 99 «Про затвердження Порядку надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, зобов’язалась поховати померлого», від 23.09.2020р. №859 «Деякі питання призначення та виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі», на виконання Таращанської міської комплексної Програми «Соціальний захист на 2021 рік» та з метою посилення соціального захисту та фінансової підтримки окремих категорій громадян у вирішенні їх найбільш болючих проблем, матеріального забезпечення найбільш вразливих верств населення територіальної громади в частині реалізації державної політики в системі соціального захисту населення виконавчий комітет Таращанської міської ради,-

 

                                                      ВИРІШИВ:

 

  1. Затвердити Порядок надання соціальних допомог населенню Таращанської міської територіальної громади (далі – Порядок) (додаток 1).
  2. Створити комісію по наданню соціальних допомог населенню Таращанської міської територіальної громади та затвердити склад (далі – Комісія) (додаток 2).
  3. Затвердити Положення про Комісію по наданню соціальних допомог населенню Таращанської міської територіальної громади (додаток 3).
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови П. КОРНІЄНКА.

 

Міський голова                                                                     Михайло КРИВОШЕЄВ

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь