Таращанська міська територіальна громада
Київська область, Білоцерківський район

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства в межах села Бовкун

Дата: 11.05.2021 13:02
Кількість переглядів: 197

 

УКРАЇНА

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

ТАРАЩАНСЬКА МІСЬКА РАДА

 

РІШЕННЯ № 414-08-VIII

 

29 квітня 2021 року                                                                                     м. Тараща

 

Про надання дозволу на розробку

проекту землеустрою щодо відведення

земельних ділянок у власність для ведення

особистого селянського господарства

в межах села Бовкун

 

Розглянувши заяву від 14.04.2021 року МАКАРЕНКА Віктора Олександровича, зареєстрованого с. Бовкун Білоцерківського району Київської області, про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,16 га та земельної ділянки орієнтовною площею 0,27 га в межах села Бовкун Білоцерківського району Київської області для ведення особистого селянського господарства (01.03), додані до неї копії паспорту громадянина України, довідки про присвоєння ідентифікаційного номера, викопіювання на яких відображено місце розташування земельних ділянок, керуючись, ст.ст. 12, 22, 116, 118, 121,122 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про Державний земельний кадастр», враховуючи пропозиції постійної комісії з питань містобудування, землекористування, охорони довкілля, екологічної безпеки та з питань законності, правопорядку, боротьби зі злочинністю та корупцією, Таращанська міська рада, -

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Дати дозвіл МАКАРЕНКУ Віктору Олександровичу, зареєстрованому с. Бовкун Білоцерківського району Київської області ідентифікаційний номер 2775601597, на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,16 га для ведення особистого селянського господарства (01.03) в межах села Бовкун Білоцерківського району Київської області згідно наданих графічних матеріалів.

2. Дати дозвіл МАКАРЕНКУ Віктору Олександровичу, зареєстрованому с. Бовкун Білоцерківського району Київської області ідентифікаційний номер 2775601597, на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,27 га для ведення особистого селянського господарства (01.03) в межах села Бовкун Білоцерківського району Київської області згідно наданих графічних матеріалів.

3. МАКАРЕНКУ Віктору Олександровичу укласти договір на виконання землевпорядних робіт із ліцензованою землевпорядною організацією.

4. Уточнення та розрахунки площі земельної ділянки провести в ході виконання землевпорядних робіт.

5. Строк дії дозволу МАКАРЕНКУ Віктору Олександровичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки встановити 1 рік від дня прийняття рішення.

 

 

Міський голова                                                                     Михайло КРИВОШЕЄВ

 

м. Тараща

29 квітня 2021 року

№ 414–08–VІІІ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь