Таращанська міська територіальна громада
Київська область, Білоцерківський район

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в межах села Калинове.

Дата: 03.06.2021 11:22
Кількість переглядів: 194

УКРАЇНА

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

ТАРАЩАНСЬКА МІСЬКА РАДА

 

РІШЕННЯ № 653-09-VIII

 

27 травня 2021 року                                                                                    м. Тараща

 

Про надання дозволу на розробку

проекту землеустрою щодо

відведення земельної ділянки у

власність для ведення особистого

селянського господарствав межах села Калинове.

 

Розглянувши заяву від 28.04.2021 року ДАЦЕНКА Івана Яковича, зареєстрованого вул. Чумаківка, 10 с. Калинове Білоцерківського району Київської області, про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,50 га для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться в адміністративних межах Таращанської міської ради по вул. Чумаківка в межах села Калинове Білоцерківського району Київської області, додані до неї копії паспорту громадянина України, картки фізичної особи - платника податків, Свідоцтва про право власності на нерухоме майно, викопіювання на якому відображено місце розташування земельної ділянки, копію технічного паспорту, керуючись ст. ст. 12, 22, 116, 118, 121, 122, 186-1 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про Державний земельний кадастр», враховуючи пропозиції постійної комісії з питань містобудування, землекористування, охорони довкілля, екологічної безпеки та з питань законності, правопорядку, боротьби зі злочинністю та корупцією, Таращанська міська рада, -

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Дати дозвіл ДАЦЕНКУ Івану Яковичу, зареєстрованому вул. Чумаківка, 10 с. Калинове Білоцерківського району Київської області ідентифікаційний номер 2070612459 на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,50 га, яка розташована в адміністративних межах Таращанської міської ради по вулиці Чумаківка в межах села Калинове згідно наданих графічних матеріалів.

2. ДАЦЕНКУ Івану Яковичу укласти договір на виконання землевпорядних робіт із ліцензованою землевпорядною організацією.

3. Уточнення та розрахунки площі земельної ділянки провести в ході виконання землевпорядних робіт.

4. Строк дії дозволу ДАЦЕНКУ Івану Яковичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки встановити 1 рік від дня прийняття рішення.

 

 

Міський голова                                                                     Михайло КРИВОШЕЄВ

 

м. Тараща

27 травня 2021 року

№ 653–09–VІІІ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь