Таращанська міська територіальна громада
Київська область, Білоцерківський район

Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

Дата: 03.06.2021 11:43
Кількість переглядів: 265

УКРАЇНА

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

ТАРАЩАНСЬКА МІСЬКА РАДА

 

РІШЕННЯ № 663-09-VIII

 

27 травня 2021 року                                                                                   м. Тараща

 

Про надання дозволу на розробку

документації із землеустрою щодо

відведення земельної ділянки у

власність для ведення особистого

селянського господарства.

 

1. Розглянувши заяву від 21.04.2021 року КОШМАНА Владислава Михайловича зареєстрованого по вул. Садова, 25 в с. Юшків Ріг Білоцерківського району Київської області, про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства (01.03), загальною орієнтовною площею 2.00 га, в тому числі 0,75 га, 0,55 га, 0,15 га, 0,25 га та 0,30 га в межах та поза межами села Юшків Ріг Білоцерківського району Київської області, додані до неї світлокопії паспорту громадянина України, картки фізичної особи - платника податків, викопіювання на якому відображено місце розташування земельної ділянки, та керуючись, ст.ст. 12, 22, 116, 118, 121,122 «Земельного кодексу України», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про Державний земельний кадастр», враховуючи пропозиції постійної комісії з питань містобудування, землекористування, охорони довкілля, екологічної безпеки та з питань законності, правопорядку, боротьби зі злочинністю та корупцією, Таращанська міська рада, -

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Дати дозвіл КОШМАНУ Владиславу Михайловичу зареєстрованому по вул. Садова, 25 в с. Юшків Ріг Білоцерківського району Київської області, ідентифікаційний номер 3640804890 на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,75 га, яка розташована в межах села Юшків Ріг Білоцерківського району Київської області згідно наданих графічних матеріалів.

2. Дати дозвіл КОШМАНУ Владиславу Михайловичу зареєстрованому по вул. Садова, 25 в с. Юшків Ріг Білоцерківського району Київської області, ідентифікаційний номер 3640804890 на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,55 га, яка розташована в межах села Юшків Ріг Білоцерківського району Київської області згідно наданих графічних матеріалів.

3. Дати дозвіл КОШМАНУ Владиславу Михайловичу зареєстрованому по вул. Садова, 25 в с. Юшків Ріг Білоцерківського району Київської області, ідентифікаційний номер 3640804890 на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,15 га, яка розташована в за межами села Юшків Ріг Білоцерківського району Київської області згідно наданих графічних матеріалів.

4. Дати дозвіл КОШМАНУ Владиславу Михайловичу зареєстрованому по вул. Садова, 25 в с. Юшків Ріг Білоцерківського району Київської області, ідентифікаційний номер 3640804890 на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,25 га, яка розташована за межами села Юшків Ріг Білоцерківського району Київської області згідно наданих графічних матеріалів.

5. Дати дозвіл КОШМАНУ Владиславу Михайловичу зареєстрованому по вул. Садова, 25 в с. Юшків Ріг Білоцерківського району Київської області, ідентифікаційний номер 3640804890 на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,30 га, яка розташована в межах села Юшків Ріг Білоцерківського району Київської області згідно наданих графічних матеріалів.

6. КОШМАНУ Владиславу Михайловичу укласти договір на виконання землевпорядних робіт із ліцензованою землевпорядною організацією.

7. Уточнення та розрахунки площі земельної ділянки провести в ході виконання землевпорядних робіт.

8. Строк дії дозволу КОШМАНУ Владиславу Михайловичу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок встановити 1 рік від дня прийняття рішення.

 

 

Міський голова                                                                     Михайло КРИВОШЕЄВ

 

м. Тараща

27 травня 2021 року

№ 663–09–VІІІ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь