Таращанська міська територіальна громада
Київська область, Білоцерківський район

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в межах села Плоске

Дата: 03.06.2021 13:02
Кількість переглядів: 208

УКРАЇНА

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

ТАРАЩАНСЬКА МІСЬКА РАДА

 

РІШЕННЯ № 672-09-VIII

 

27 травня 2021 року                                                                                    м. Тараща

 

Про надання дозволу на розробку

проекту землеустрою щодо

відведення земельної ділянки у

власність для ведення особистого селянського

господарства в межах села Плоске

 

Розглянувши заяву від 23.04.2021 року ПЕКЕЛЬНОГО Юрія Олександровича зареєстрованого по вул. Садова, 13 в с. Плоске Білоцерківського району Київської області, про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства (01.03), орієнтовними площами 0,17 га та 0,40 га, які знаходяться в адміністративних межах Таращанської міської ради в межах села Плоске Білоцерківського району Київської області, додані до неї світлокопії паспорту громадянина України, картки платника податків, викопіювання на якому відображено місце розташування земельної ділянки, керуючись ст.ст. 12, 22, 116, 118, 121, 122 «Земельного кодексу України», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про Державний земельний кадастр», враховуючи пропозиції постійної комісії з питань містобудування, землекористування, охорони довкілля, екологічної безпеки та з питань законності, правопорядку, боротьби зі злочинністю та корупцією, Таращанська міська рада, -

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Дати дозвіл ПЕКЕЛЬНОМУ Юрію Олександровичу зареєстрованому по вул. Садова, 13 в с. Плоске Білоцерківського району Київської області ідентифікаційний номер 3234500411 на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,17 га, яка розташована в адміністративних межах Таращанської міської ради в межах села Плоске Білоцерківського району Київської області згідно наданих графічних матеріалів.

2. Дати дозвіл ПЕКЕЛЬНОМУ Юрію Олександровичу зареєстрованому по вул. Садова, 13 в с. Плоске Білоцерківського району Київської області ідентифікаційний номер 3234500411 на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,40 га, яка розташована в адміністративних межах Таращанської міської ради в межах села Плоске Білоцерківського району Київської області згідно наданих графічних матеріалів.

2. ПЕКЕЛЬНОМУ Юрію Олександровичу укласти договір на виконання землевпорядних робіт із ліцензованою землевпорядною організацією.

3. Уточнення та розрахунки площі земельної ділянки провести в ході виконання землевпорядних робіт.

4. Строк дії дозволу ПЕКЕЛЬНОМУ Юрію Олександровичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки встановити 1 рік від дня прийняття рішення.

 

 

Міський голова                                                                     Михайло КРИВОШЕЄВ

 

м. Тараща

27 травня 2021 року

№ 672–09–VІІІ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь