A A A K K K
для людей із порушенням зору
Таращанська міська територіальна громада
Київська область, Білоцерківський район

Щодо заключення договірів на вивезення побутових відходів

Дата: 19.07.2021 13:56
Кількість переглядів: 263

Чистота – чи не найголовніший атрибут затишної й комфортної громади. Одна спільна, велика оселя для всіх і кожного, чистота якої починається з сумлінного ставлення її мешканців до себе і довкілля та злагодженої роботи комунальних служб міста.

Таким чином виконавчий комітет Таращанської  міської ради доводе до відома мешканців міста:

1. Згідно з чинним законодавством України, а саме: відповідно до ч. 2. ст. 35-1 Закону України «Про відходи»  усі власники  або  наймачі,  користувачі,  у тому числі орендарі, джерел утворення побутових відходів, земельних ділянок укладають  договори з юридичною особою, яка визначена виконавцем послуг на вивезення  побутових  відходів та здійснюють оплату таких послуг. До джерел утворення побутових відходів стаття 1 даного Закону відносить об’єкти, на яких утворюються побутові відходи (житлові будинки, підприємства, установи, організації та земельні ділянки).

 

2. Згідно  ст. 25 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», споживачі зобов’язані укласти договір про поводження з побутовими відходами з особою, визначеною у встановленому законодавством порядку.   До категорії споживачів вищевказаний Закон відносить фізичних і юридичних осіб, які отримують  послуги з поводження з відходами

 

3. Згідно із ст. 34 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» Правила благоустрою території населеного пункту – нормативно-правовий акт, яким установлюється порядок благоустрою та утримання територій об’єктів благоустрою та включає вимоги до санітарного очищення територій та інші вимоги, передбачені цим та іншими законами, в тому числі і вимоги щодо необхідності заключати договори на послуги з вивезення побутових відходів.

 

У разі відсутності зазначеного договору, тобто порушення вимог щодо поводження з відходами та правил благоустрою території населених пунктів, статтями 82 та 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачено накладання штрафу:

  • на громадян від 20 до 80 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (340-1360 грн.)
  • на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від 50 до 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (850-1700 грн.).

Тобто, відсутність договору на вивезення побутових відходів у фізичної особи, юридичної особи, підприємця є порушенням Законів «Про відходи», «Про житлово-комунальні послуги», «Про благоустрій населених пунктів» та Правил благоустрою території Таращанської громади і тягне за собою адміністративну відповідальність.

 

Прохання до громадян, юридичних осіб, підприємців заключити договір на вивезення побутових відходів.

 

Звернутися потрібно до КП «Таращаблагоустрій» за адресою місто Тараща, вулиця Шевченка, 78 та до КП «Тараща ЖЕП» за адресою місто Тараща вулиця Героїв Чорнобиля, 30 для укладання такого договору.  При собі обов'язково мати паспорт та ідентифікаційний номер. В разі неукладення договору, з 01.08.2021 року, щодо порушників будуть застосовані грошові стягнення, передбачені Законодавством України. 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь