Таращанська міська територіальна громада
Київська область, Білоцерківський район

ДАНСЬКА РАДА У СПРАВАХ БІЖЕНЦІВ (DRC)

Дата: 01.09.2022 11:06
Кількість переглядів: 158

Фото без опису

Програма бізнес-партнерства спрямованого на підтримку аграрного сектору та харчового виробництва в Україні»

Данська рада у справах біженців за фінансової підтримки уряду Швейцарії, наданої через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва і уряду Великої Британії реалізовує програму бізнес-партнерства спрямованого на підтримку аграрного сектору та харчового виробництва в Україні.

Головною метою такого партнерства є зменшення негативних наслідків для представників малого та середнього бізнесу аграрного сектору та харчового виробництва з одного боку, а з іншого залучення вразливих верств населення у виробничо-збутові ланцюжки задля посилення їхньої ролі в місцевій економіці.

Проєкти, які DRC планує реалізувати разом з партнерами, мають покращити умови життя місцевого вразливого населення та збільшити їхній прибуток.

Такими партнерами DRC можуть стати приватні підприємства будь-яких форм реєстрації, об’єднання виробників сільськогосподарської продукції, комунальні підприємства та ін..

Партнерство буде здійснюватися за принципом співінвестування, яке передбачає грантову підтримку від DRC у розмірі до 20000 доларів США та обов’язковий власний внесок партнера до 50% від загального бюджету проєкту.

Деталі програми:

- кінцевим результатом проєкту має бути збільшення прибутків місцевого населення на території яку він охоплює, в тому числі за рахунок їхнього прямого залучення у виробничо-збутові ланцюжки;

- ідея проєкту повинна передбачати розширення бізнес –діяльності партнера, яке передбачає залучення у виробничо-збутові ланцюжки місцевого вразливого населення, в тому числі внутрішньо-переміщених осіб, які постраждали від війни. При цьому створення нових офіційно оформлених робочих місць не є обов’язковим;

- проєкт має бути прибутковим для місцевого партнера та мати життєздатну схему реалізації;

- сума грантової підтримки з боку DRC – до 20000 доларів США;

- співінвестиція з боку партнера – до 50% від загальної вартості проєкту. Можлива як у вигляді фінансового внеску, так і у вигляді інших власних активів.

Можлиів варіанти бізнес-партнерства як приклад:

1.співінвестування в пункт прийому та зберігання овочів. Мета – підтримка місцевих виробників через забезпечення доступу до збуту вирощуваної продукції за оптимальними цінами. Така ідея передбачає співпрацю з приватними підприємствами, які володіють наприклад оптовими складськими приміщеннями та купують продукцію у місцевого населення;

2. співінвестування у проєкти, які б спростили доступ місцевому населенню до сільськогосподарських матеріалів (насіння, добрива та ін..) Така ідея передбачає співпрацю з місцевими підприємцями, які працюють в сільськогосподарській сфері.

Ваша ідея може істотно відрізнятися від перерахованих прикладів, головне, щоб вона відповідала критеріям програми.

Якщо ви зацікавлені у співпраці DRC, будь ласка, перейдіть за посиланням та заповніть заявку (/form/msd-new)

Телефони для довідок:

+38(073) 432-84-40 Денис

+38(093) 350-14-59 Дмитро

+38(073) 066-53-38 Михайло

Заповнення заявки не гарантує автоматичної участі в програмі. Кожна заявка буде розглянута конкурсною комісією, яка прийме рішення щодо подальшої участі заявки в програмі. Рішення конкурсної комісії є остаточним. Данська рада у справах біженців (DRC) залишає за собою право відхилити будь-яку заявку.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь