Допомога вдовами загиблих військовослужбовців Збройних Сил України від благодійної організації «Благодійний фонд «Майбутнє України»
Дата: 19.09.2022 16:23
Кількість переглядів: 244
Сьогодні вже вдруге протягом місяця, до Таращанської міської територіальної громади завітали представники благодійної організації «Благодійний фонд «Майбутнє України». Представники фонду зустрілися з міським головою Михайлом Кривошеєвим, виконуючою обов’язки заступника міського голови Ларисою Скабою, начальником відділу «Служба у справах дітей та сім’ї» Таращанської міської ради Ларисою Смовж.
Також відбулася зустріч представників фонду та керівництва громади з вдовами загиблих військовослужбовців Збройних Сил України Яценко Каріною Олександрівною та Яценко Мариною Олегівною, які виховують дітей шкільного віку.
Представники благодійного фонду вручили матерям учениць матеріальну допомогу.