Київська обласна служба зайнятості інформує:
Служба зайнятості постійно розширює можливості для вдосконалення співробітництва з роботодавцями, успішного працевлаштування громадян та задоволення потреб своїх клієнтів.
З початку року 3 831 роботодавець Київщини подав інформацію про 14 074 вакансії.
Служба зайнятості реалізує наступні державні програми підтримки та розвитку підприємництва:
- Допомога по частковому безробіттю
- Компенсація ЄСВ
- Компенсація оплати праці на працевлаштування ВПО
- Програма мікрогрантів на створення власного бізнесу
Корисні новини щодо послуг служби зайнятості для роботодавців, які ви могли пропустити:
- Профнавчання на замовлення роботодавця
- Компенсанція оплати праці на працевлаштуванння ВПО
- Які зміни відбулися у правовому полі щодо системи кваліфікацій
- Як складати форму 3-ПН з 7 липня?
- Урядові ініціативи для підтримки та розвитку бізнес-середовища
http://surl.li/dbykp
- Чим служба зайнятості може допомогти роботодавцям?
- Чи можуть надавачі соціальних послуг отримати компенсацію на оплату праці переселенців?
Ви роботодавець та бажаєте знайти кваліфікованих фахівців? Тоді не втрачайте час та звертайтеся до відділу організації надання послуг роботодавцям Київського обласного центру зайнятості за номером (044) 296-14-27 або до найближчого центру зайнятості за місцем вашого перебування. Контакти тут http://surl.li/clyqi
____________________________
Що робити, якщо ви втратили роботу
Такі новини завжди приходять невчасно. Навіть, якщо працівник знає, що компанія проводить скорочення, він до останнього сподівається, що його це не стосуватиметься. Звільнення — це дуже важко для всіх. Але ще важче зрозуміти наступні кроки, подолати стрес, сфокусуватися й знайти ще кращу роботу, ніж була. Стрес часто заважає ясно мислити та скласти ефективний план.
Настрої після звільнення:
- людина починає розсилати резюме вже на наступний день
Якщо ви займалися профілактикою - вчасно редагували резюме, знаєте ринок праці та точно знаєте ким і де хочете працювати, то це хороший варіант та дійсно можна почати це все робити.
!!! Не дуже хороший варіант — це висилати стару та невідредаговану версію резюме на всі підряд вакансії. Ефективність такого методу дуже сумнівна, а цінний час буде втрачено.
- людина вирішує відпочити, а потім колись починати шукати роботу
Добре, якщо ви отримали значну суму компенсації чи вихідної допомоги від роботодавця. Але пам’ятайте, що й мільйонні виграші у лотерею мають тенденцію закінчуватися. Тому краще запланувати для себе якісь критичні точки й все розрахувати.
Наприклад:
?Відпочинок рівно один тиждень.
?Якщо через місяць не знайду ось цю роботу, то піду на іншу, щоб мати можливість отримувати зарплату й шукати далі.
?Якщо через два місяці не знайду роботу, звернуся за допомогою до кар’єрного консультанта.
Щодо останнього пункту: якщо ви з самого початку розумієте, що якихось навичок з пошуку роботи не вистачає, ви потребуєте допомоги сторонніх осіб, варто одразу, не втрачаючи часу, звернутися до фахівців, зокрема до фахівців центру зайнятості.
Консультанту дуже важко працювати під тиском кандидата у вигляді «робота потрібна вже зараз, бо вісім місяців шукав безрезультатно й гроші закінчуються». Кар’єрні консультації — це цілісний блок певної впорядкованої інформації, яку важливо пройти повністю. Це як курс лікування — потрібно пройти весь, щоб отримати результат. Ефективність залежить від того, чи опрацьований весь матеріал (а він часто не опрацьовується, бо кандидат поспішає та пропускає цілі блоки) та наскільки якісно він опрацьований (теж сумнівно, бо коли кандидат у розпачі та у стресі, він не може сфокусуватися).
Чи варто чекати, що роботодавець сам знайде вас?
Чим вищий рівень посади був у кандидата, тим більше він переконаний, що це роботодавці повинні його шукати. !!! Це дуже ризикова позиція. Бо чекати можна дуже довго.
Тому навіть якщо ви працювали на посаді «директора всіх директорів», але з якоїсь причини вам потрібно шукати роботу, то відкиньте свої страхи та сумніви, сором’язливість та гордість, та ініціюйте переговори з роботодавцями самотужки.
З чого почати?
Спочатку потрібно вирішити, яку роботу ви хочете знайти. Дайте собі відповіді на такі питання:
Ці питання допоможуть визначити мету та вірний напрямок пошуку роботи.
Будьте впевнені - робота мрії вже не за горами. Треба тільки трошки докласти зусиль. Почніть шукати роботу прямо зараз — створіть резюме та надсилайте його на відповідні вакансії. Як це зробити читайте на нашому сайті: https://kir.dcz.gov.ua/novyna/yak-staty-na-krok-blyzhche-do-novoyi-roboty
Резюме готове. Де шукати роботу? Добірка Telegram-каналів для пошуку роботи: https://kir.dcz.gov.ua/novyna/de-shukaty-robotu
Зверніть увагу – розпочав роботу "Єдиний портал вакансій" https://jobportal.dcz.gov.ua/ , який поєднує бази вакансій Державної служби зайнятості та шістьох найбільших українських сайтів з працевлаштування . Він дозволяє знайти інформацію про роботу відповідно до регіону, галузі та очікуваного рівня зарплат. Вакансії з’являються на порталі в режимі реального часу.