A A A K K K
для людей із порушенням зору
Таращанська міська територіальна громада
Київська область, Білоцерківський район

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, очікуваної вартості та/або розміру бюджетного призначення за кодом (CPV): Берці тактичні код 18830000-6 - Захисне взуття за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»

Дата: 08.11.2022 12:54
Кількість переглядів: 124

Обґрунтування

технічних та якісних характеристик предмета закупівлі,

очікуваної вартості та/або розміру бюджетного призначення

за кодом (CPV): Берці тактичні код 18830000-6 - Захисне взуття за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»

 

  1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, його категорія:  

Таращанська міська рада: вул. Героїв Чорнобиля, 1, м. Тараща, Білоцерківський район, Київська область, 09501;

Код за ЄДРПОУ – 04054955;

Категорія: орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган.

  1. ID номер: UA- 2022-11-04-005113-a

3. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Берці тактичні код 18830000-6 - Захисне взуття за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»

  1. Процедура закупівлі: відкриті торги з особливостями (закупівля здійснюється відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» та Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178.

  2.  Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Берці тактичні код 18830000-6 - Захисне взуття за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»

Загальний обсяг товару становить 140 (сто сорок) пар з 40 розміру по 47 розмір.

Характеристика товару

Черевики з високими берцями шкіряні. Черевики з високими берцями з шкіри  з союзками, задніми суцільними фігурними ременями, берцями з м’яким верхнім кантом, із блочками вздовж переднього краю берців, суцільними клапанами із натуральної шкіри хромового методу дублення з гладкою лицьовою поверхнею. Двошарова підошва (поліуретан – поліуретан), кріпиться методом лиття. Зовнішні деталі заготівки скріплені синтетичними нитками. Основна устілка з синтетичного матеріалу, вкладна устілка виготовлена з натуральної шкіри, підкладка з синтетичного сітчастого підкладкового матеріалу. Задник та підносок з двошарового термоеластопласту. Профіль ходової поверхні підошви самоочисний. Фурнітура антикорозійна.

Загальні вимоги

1.1. Технічні, якісні характеристики товару за предметом закупівлі повинні відповідати нормативним актам чинного законодавства України (державним стандартам (технічним умовам), які передбачають застосування заходів із захисту довкілля).  

1.2. Товар повинен відповідати Державним санітарним нормам та правилам  «Матеріали та вироби текстильні, шкіряні і хутрові. Основні гігієнічні вимоги», затвердженими наказом охорони здоров’я України від 29.12.2012 № 1138.    

       1.3. Поставка товару повинна здійснюватися за цінами тендерної пропозиції Учасника, яка буде визначена електронною системою найбільш економічно вигідною за результатами електронного аукціону, на підтвердження чого Учасник надає в складі тендерної пропозиції гарантійний лист, який підтверджує його обов’язок здійснювати поставку товару за цінами тендерної пропозиції Учасника, яка буде визначена електронною системою найбільш економічно вигідною за результатами електронного аукціону та відповідно, які будуть незмінними після підписання договору, окрім випадків передбачених пунктом 19 Особливостей при умові настання відповідних документально підтверджених об’єктивних випадків на те.

1.4. Термін придатності товару має бути вказаний на упаковці або/та супровідній документації.

1.5. Товар, який постачається, щоб не перебував в експлуатації, терміни та умови його зберігання не порушені. Рік виготовлення товару - 2022 р.

1.6. Поставка товару здійснюється до 15 грудня 2022 року включно за адресою Замовника: вул. Героїв Чорнобиля, 1, місто Тараща, Білоцерківський район, Київська область, 09501. На підтвердження можливості поставки  товару згідно технічних вимог Замовника, Учасник у  складі пропозиції подає гарантійний лист, в якому підтверджує наявність у нього товару або можливість його виготовлення у необхідній кількості та поставки Замовнику в установлені строки. У випадку неналежного виконання зазначених зобов`язань за договором про закупівлю Учасник несе відповідальність передбачену договором.

1.7. Ціна та загальна вартість товару включає витрати Постачальника на страхування, сплату податків, вартість пакування та послуги з доставки (транспортування) товарів до місця поставки Замовника. Умовою поставки товару є безкоштовна доставка до Замовника.

1.8. Упаковка товару повинна бути цілісною, забезпечувати повне збереження товару від пошкоджень і псування при перевезенні

       1.9. Учасник погоджується, що в разі, якщо товар, який представляється на торги, не відповідає технічним вимогам Замовника, Тендерна пропозиція такого Учасника буде відхилена.

        1.10. Учасник торгів погоджується, що в разі, якщо ним була надана недостовірна інформація, щодо відповідності запропонованого ним товару технічним вимогам Замовника, його тендерна пропозиція буде відхилена.

Основною вимогою є виготовлення товару на замовлення по індивідуальному пошиттю з обміром на території Замовника (м. Тараща, вул. Героїв Чорнобиля, 1).  Дату обміру призначає Замовник.

Учасник-переможець повинен провести примірку, а в разі необхідності, для усунення недоліків, декілька примірок на території Замовника.

УВАГА!!!

*Фактом подання тендерної пропозиції учасник підтверджує відповідність своєї пропозиції технічним, якісним, кількісним, функціональним характеристикам до предмета закупівлі, у тому числі технічній специфікації (у разі потреби – планам, кресленням, малюнкам чи опису предмета закупівлі) та іншим вимогам до предмету закупівлі, що містяться в  тендерній документації та цьому додатку, а також підтверджує можливість надання послуг/поставки товару/виконання робіт, у відповідності до вимог, визначених згідно з умовами тендерної документації.

*У випадку, якщо ДСТУ/ГОСТ втратять чинність, то якість продукції, запропонована учасниками, має бути не гірша ніж в зазначеному ДСТУ/ГОСТі.

*В місцях де технічна специфікація містить посилання на конкретні марку чи виробника або на конкретний процес, що характеризує продукт чи послугу певного суб’єкта господарювання, чи на торгові марки, патенти, типи або конкретне місце походження чи спосіб виробництва, вважати вираз  "або еквівалент".

Якщо тендерна пропозиція Учасника не відповідає Технічній специфікації тендерної документації Замовника, то така тендерна пропозиція буде відхилена, як така, що не відповідає вимогам тендерної документації.

  1. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Очікувана вартість предмета закупівлі  за кодом  (CPV) Берці тактичні код 18830000-6 - Захисне взуття за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»  становить 294000 (двісті дев’яносто чотири тисячі) гривень 00 копійок, в т.ч. ПДВ.

Очікувана вартість предмета закупівлі була визначена із застосуванням Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275, шляхом моніторингу середньоринкових цін, актуальних на момент моніторингу. Замовником здійснювався пошук, збір та аналіз загальнодоступної цінової інформації про ціну товару, що містяться в мережі Інтернет у відкритому доступі на сайтах постачальників, в електронних каталогах та в електронній системі закупівель «PROZORRO», яка була середньою та діяла в межах Київської області станом на 03-04.11.2022 року.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь