Звіт про результати повторного відстеження результативності регуляторного акту – рішення Таращанської міської ради «Про заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (у тому числі іноземними суб’єктами господарювання, які діють через свої зареєстровані постійні представництва) (крім закладів ресторанного господарства) з 22 години 00 хвилин вечора до 08 години 00 хвилин ранку на території Таращанської міської територіальної громади»
« повернутися
Буде надіслано електронний лист із підтвердженням
Потребує підтвердження через SMS