До уваги!
Ви ще не маєте власного житла? Вам набридло жити на зйомних квартирах? Мрієте про нову оселю? Вважаєте, що Вам не під силу?
Все реально з Державною програмою "єОселя" та ПриватБанком.
“єОселя” та ПриватБанк - це прозорі умови, простий механізм, фіксована ставка: % ставка - 3% (з компенсацією) або 7%. Перший внесок - від 20% від вартості нерухомості. Строк від 24 до 240 місяців.
ПриватБанк пройде з вами всі етапи та допоможе легко інвестувати кошти у ваше майбутнє.
Проконсультуйся та переконайся: тел.: +38(096) 850 07 59; +38(067)133 87 09
За додатковою інформацією можна звернутись до відділення ПриватБанку за адресою: 09500, Київська область, Білоцерківський район, місто Тараща, вулиця Богдана Хмельницького 46. Ознайомитись з умовами можна на сайті:
https://privatbank.ua/kredity/