Учні Таращанського академічного ліцею «Ерудит» передали кошти на FPV-дрони для ЗСУ
Сьогодні міський голова Михайло Кривошеєв зустрівся з учнями та керівництвом Таращанського академічного ліцею «Ерудит». Під час зустрічі говорили про важливість волонтерства, силу єдності та внесок кожного у підтримку Збройних Сил України.
Губернатори 7–11 класів передали 27 тисяч гривень, зібрані під час благодійного солодкого ярмарку, для закупівлі комплектуючих до FPV-дронів KOSHAK. Ці дрони виготовляються для потреб наших захисників.
Окрім фінансової допомоги, учні передали ще дещо важливе - тепло своїх сердець. На коробках із дронами школярі залишили власноруч написані слова подяки та побажання для військових.
Міський голова подякував ліцеїстам, педагогічному колективу та батькам за активну громадянську позицію, небайдужість і справжній приклад патріотизму.