Таращанська міська територіальна громада
Київська область, Білоцерківський район

Про початок реорганізації Кислівської сільської ради шляхом приєднання до Таращанської міської ради

Дата: 18.12.2020 08:57
Кількість переглядів: 325

 

 

               УКРАЇНА

                ТАРАЩАНСЬКА МІСЬКА РАДА

              КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

11 грудня 2020 року                                                                        № 38-01-VIII

м. Тараща

 

Про початок реорганізації Кислівської сільської ради

шляхом приєднання до Таращанської міської ради

Київської області

 

Керуючись статтями 25, 26, 59, пунктом 6-1 розділу V Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 8-3 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», відповідно до ст. 104, 105, 107 Цивільного кодексу України, Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», ч. 4 ст. 31 Закону України «Про Національний архівний фонд та архівні установи», Порядку подання фінансової звітності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.02.2000 р. № 419, п. 7 Розділу І Положення про інвентаризацію активів та зобов’язань, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 02.09.2014 р. № 879, ч. 4 ст. 3 Розділу XIV Правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях, затверджених наказом Міністерства юстиції України від 18.06.2015 р. № 1000/5, на підставі рішення Таращанської міської ради від 24 листопада 2020 р. № 1-1-VIII «Про підсумки виборів Таращанського міського голови та депутатів Таращанської міської ради VIII скликання, Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування і районних державних адміністрацій», Таращанська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Почати процедуру реорганізації Кислівської сільської ради Таращанського району (ЄДРПОУ 24211428), місцезнаходження:               вул. Шевченка, 34, с. Кислівка, Таращанського району, Київської області області шляхом приєднання до Таращанської міської ради (ЄДРПОУ 04054955), місцезнаходження: вул. Шевченка, 7, м. Тараща Білоцерківського району Київської  області.
 2. Таращанська міська рада є правонаступником всього майна, прав та обов’язків Кислівської сільської ради.
 3. Утворити Комісію з реорганізації Кислівської сільської ради у складі:
 1. Голова комісії: Сторчак Максим Ігорович – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Таращанської міської ради.
 2. Заступник голови комісії:  Носенко Ірина Сергіївна  – головний спеціаліст (бухгалтер) Таращанської міської  ради.
 3. Член комісії : Самченко Оксана Валеріївна – начальник відділу юридичного забезпечення та кадрової роботи Таращанської міської ради.  
 4. Член комісії: Омельяненко Віктор Іванович – староста Таращанської міської ради.
 5. Член комісії: Кривонос Ірина Юріївна – головний бухгалтер Кислівської сільської ради.   
 1. Покласти на Комісію з реорганізації Кислівської сільської ради повноваження щодо здійснення повної інвентаризації основних засобів, нематеріальних активів, запасів, грошових коштів та розрахунків Кислівської сільської ради з перевіркою їх фактичної наявності та документального підтвердження станом на 31.12.2020 року.
 2. Інвентаризацію проводити у присутності матеріально відповідальних осіб Кислівської сільської ради.
 3. Затвердити План заходів з реорганізації Кислівської сільської ради (додаток 1).
 4. З метою забезпечення своєчасного проведення інвентаризації майна, активів та зобов’язань Кислівської сільської ради надати право Таращанському міському голові здійснювати без погодження з Таращанською міською радою заміну персонального складу Комісії з реорганізації у випадку тимчасової непрацездатності когось з членів Комісії під час виконання п. 3 та 4 Плану заходів з реорганізації Кислівської сільської ради.
 5. Затвердити форму передавального акту (додаток 2). Комісії з реорганізації використовувати затверджену форму у своїй роботі.
 6. Затвердити форму акту приймання-передачі документів, що нагромадилися станом на 31.12.2020 року під час діяльності Кислівської сільської ради, що приєднується до Таращанської міської  ради (додаток 3). Комісії з реорганізації використовувати затверджену форму у своїй роботі.
 7. Комісії з реорганізації забезпечити інвентаризацію документів, що нагромадилися під час діяльності Кислівської сільської ради станом на 31.12.2020 року у порядку, передбаченому законодавством та передати їх Таращанській міській раді.
 8. Визначити відповідальною за фізичне приймання документів, що нагромадилися під час діяльності Кислівської сільської ради станом на 31.12.2020 року до Таращанської міської ради головного спеціаліста з загальних питань виконкому Таращанської міської ради Кобець Тетяну Григорівну.
 9. Уповноважити Таращанського міського голову затвердити від імені Таращанської міської ради акти приймання-передачі документів, що нагромадилися під час діяльності Кислівської сільської рад станом на 31.12.2020 року.
 10. Головному спеціалісту з загальних питань виконкому Таращанської міської ради Кобець Тетяні Григорівні у строк до 31.01.2021 року  подати Таращанському міському голові пропозиції щодо порядку подальшого зберігання та використання документів Кислівської сільської ради (не завершених в діловодстві та архівів).
 11.  Таращанському міському голові не пізніше 21.12.2020 року утворити комісію з прийняття майна, активів та зобов’язань Кислівської сільської ради та забезпечити своєчасне та повне прийняття та оприбуткування зазначеного майна, активів та зобов’язань Таращанською міською радою.
 12. Голові Комісії з реорганізації Сторчаку М.І. забезпечити своєчасне здійснення заходів, передбачених Планом, та про результати проведеної роботи інформувати Таращанську міську раду шляхом здійснення доповіді на пленарному засіданні.
 13. Контроль за виконанням цього рішення покласти на міського голову.

          

          

Міський голова                                                           Михайло КРИВОШЕЄВ

 

                                                                                  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

м. Тараща

11 грудня 2020 року

№ 38-01-VIII

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь