A A A K K K
для людей із порушенням зору
Таращанська міська територіальна громада
Київська область, Білоцерківський район

Про початок реорганізації Крив'янської сільської ради шляхом приєднання до Таращанської міської ради

Дата: 18.12.2020 09:01
Кількість переглядів: 348

 

 

               УКРАЇНА

                ТАРАЩАНСЬКА МІСЬКА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

11 грудня 2020 року                                                                       № 41-01-VIII

м. Тараща

 

Про початок реорганізації Крив’янської сільської ради

шляхом приєднання до Таращанської міської ради

Київської області

 

Керуючись ст. 25,26,59, пунктом 6-1 розділу V Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до ст. 104, 105, 107 Цивільного кодексу України, Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», ч. 4 ст. 31 Закону України «Про Національний архівний фонд та архівні установи», розпорядження Кабінету Міністрів України “Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Київської області”від 12 червня 2020 р. № 715-р, Порядку подання фінансової звітності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.02.2000 р. № 419, п. 7 Розділу І Положення про інвентаризацію активів та зобов’язань, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 02.09.2014 р. № 879, ч. 4 ст. 3 Розділу XIV Правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях, затверджених наказом Міністерства юстиції України від 18.06.2015 р. № 1000/5, на підставі рішення Таращанської міської ради від 24 листопада 2020 р. № 1-1-VIII «Про підсумки виборів Таращанського міського голови та депутатів Таращанської міської ради VIII скликання, Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування і районних державних адміністрацій», Таращанська міська рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Почати процедуру реорганізації Крив’янськоїсільської ради Таращанського району (ЄДРПОУ 02043806), місцезнаходження: вул.Розенкова, 14а, с. Крива, Таращанського району, Київської області шляхом приєднання до Таращанської міської ради (ЄДРПОУ 04054955), місцезнаходження: вул. Шевченка, 7, м. Тараща Білоцерківського району Київської  області.
  2. Таращанська міська рада є правонаступником всього майна, прав та обов’язків Крив’янської сільської ради.
  3. Утворити Комісію з реорганізації  Крив’янської сільської ради у складі:

1) Голова комісії: Астапов Олександр Юрійович – заступник міського головиТаращанської міської ради.

  1. Заступник голови комісії:  Токар Ірина Володимирівна – головний бухгалтер Таращанської міської  ради

3)      Член комісії: Тупчій Вадим Петрович – в.о. начальника загального відділу та зав’язків з громадськістю Таращанської міської ради.

4)  Член комісії: Поліщук Віталій Миколайович  – староста Таращанської міської ради.

  1. Член комісії: Борзенко Тетяна Петрівна – головний бухгалтер Крив’янської сільської ради. 
  1. Покласти на Комісію з реорганізації Крив’янської сільської ради повноваження щодо здійснення повної інвентаризації основних засобів, нематеріальних активів, запасів, грошових коштів та розрахунків Крив’янськоїсільської ради з перевіркою їх фактичної наявності та документального підтвердження станом на 31.12.2020 року.
  2. Інвентаризацію проводити у присутності матеріально відповідальних осіб Крив’янської сільської ради.
  3. Затвердити План заходів з реорганізації Крив’янської сільської ради (додаток 1).
  4. З метою забезпечення своєчасного проведення інвентаризації майна, активів та зобов’язань Крив’янської сільської ради надати право Таращанському міському голові здійснювати без погодження з Таращанською міською радою заміну персонального складу Комісії з реорганізації у випадку тимчасової непрацездатності когось з членів Комісії під час виконання п. 3 та 4 Плану заходів з реорганізації Крив’янської сільської ради.
  5. Затвердити форму передавального акту (додаток 2). Комісії з реорганізації використовувати затверджену форму у своїй роботі.
  6. Затвердити форму акту приймання-передачі документів, що нагромадилися станом на 31.12.2020 року під час діяльності Крив’янської сільської ради, що приєднується до Таращанської міської  ради (додаток 3). Комісії з реорганізації використовувати затверджену форму у своїй роботі.
  7. Комісії з реорганізації забезпечити інвентаризацію документів, що нагромадилися під час діяльності Крив’янської сільської ради станом на 31.12.2020 року у порядку, передбаченому законодавством та передати їх Таращанській міській раді.
  8. Визначити відповідальною за фізичне приймання документів, що нагромадилися під час діяльності Крив’янської сільської ради станом на 31.12.2020 року до Таращанської міської ради головного спеціаліста з загальних питань виконкому Таращанської міської ради Кобець Тетяну Григорівну.
  9. Уповноважити Таращанського міського голову затвердити від імені Таращанської міської ради акти приймання-передачі документів, що нагромадилися під час діяльності Крив’янської сільської ради станом на 31.12.2020 року.
  10. Головному спеціалісту з загальних питань виконкому Таращанської міської ради Кобець Тетяні Григорівні у строк до 31.01.2021 року подати Таращанському міському голові пропозиції щодо порядку подальшого зберігання та використання документів Крив’янської сільської ради (не завершених в діловодстві та архівів).
  11.  Таращанському міському голові не пізніше 21.12.2020 року утворити комісію з прийняття майна, активів та зобов’язань Крив’янської сільської ради та забезпечити своєчасне та повне прийняття та оприбуткування зазначеного майна, активів та зобов’язань Таращанською міською радою.
  12. Голові Комісії з реорганізації Астапову О.Ю. забезпечити своєчасне здійснення заходів, передбачених Планом, та про результати проведеної роботи інформувати Таращанську міську раду шляхом здійснення доповіді на пленарному засіданні.
  13. Контроль за виконанням цього рішення покласти на міського голову.

 

 

Міський голова                                                           Михайло КРИВОШЕЄВ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

м. Тараща

11 грудня 2020 року

№ 41-01-VIII


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь