A A A K K K
для людей із порушенням зору
Таращанська міська територіальна громада
Київська область, Білоцерківський район

ПРО СТВОРЕННЯ КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ" ТАРАЩАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТА ЗАТВЕРДЖЕННЯ ЙОГО СТАТУТУ

Дата: 04.01.2021 08:39
Кількість переглядів: 462

 

               УКРАЇНА

                ТАРАЩАНСЬКА МІСЬКА РАДА

              КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

24 грудня 2020 року                                                            № 64-02-VIII

м.Тараща

                                                 РІШЕННЯ

Про створення Комунального підприємства

 «Центр надання соціальних послуг» Таращанської міської ради

та затвердження його статуту

 

      З метою надання всебічної допомоги та підтримки мешканцям Таращанської територіальної громади, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги за місцем проживання, забезпечення індивідуальної допомоги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю та хворим, дітям та сім’ям   відповідно до статті 46 Конституції України, ст..78 Господарського кодексу України, розпорядження  Кабінету Міністрів України «Про схвалення Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні» від 01.04.2014 року №333-р, постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання діяльності територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» від 29.12.2009 року №1417, керуючись статтями 25, 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», беручи до уваги висновок депутатської комісії з питань освіти, культури. охорони здоров’я, соціального захисту населення, роботи з молоддю, з питань реалізації державної регуляторної політики, засобів масової інформації, зв’язків з об’єднаннями громадян, Таращанська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Створити юридичну особу – Комунальне підприємство «Центр надання соціальних послуг» Таращанської міської ради, яке знаходиться за адресою: 09500, Київська область, Білоцерківський район, м. Тараща, вул. Шевченка, 28.
  2. Затвердити Статут Комунального підприємства «Центр надання соціальних послуг» Таращанської міської ради, що додається.
  3. Затвердити структуру та граничну чисельність працівників Комунального підприємства «Центр надання соціальних послуг» Таращанської міської ради, що додається.
  4. Затвердити статутний капітал комунального підприємства «Центр надання соціальних послуг» Таращанської міської ради в розмірі 50 (пятдесят) тисяч гривень.
  5. Доручити керівнику Комунального підприємства «Центр надання соціальних послуг» Таращанської міської ради провести державну реєстрацію підприємства, відповідно до вимог чинного законодавства України.
  6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, роботи з молоддю, з питань реалізації державної регуляторної політики, засобів масової інформації, зв’язків з об’єднаннями громадян.

 

 

Міський голова                                                                      М.Ю.Кривошеєв


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь