Таращанська міська територіальна громада
Київська область, Білоцерківський район

Білоцерківське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області інформує:

Дата: 09.03.2021 14:18
Кількість переглядів: 398

Георгій Галиць зустрівся з головою Київської обласної ради професійних спілок Лідією Харченко

 

Сьогодні, 3 березня, в.о. начальника управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області Георгій Галиць зустрівся з головою Київської обласної ради професійних спілок Лідією Харченко. У зустрічі взяли участь заступники начальника управління Ірина Крещенська та Петро Рева, а також керівники галузевих обкомів профспілок.

Під час зустрічі обговорено шляхи подальшої співпраці між управлінням соцстраху Київщини та професійними спілками регіону у врегулювання взаємних прав та обов’язків щодо підвищення прозорості та відкритості у роботі, реалізації державної політики у сфері загальнообов’язкового соціального страхування, встановлення партнерських відносин. Крім того, обговорено можливості координації зусиль на задоволення інтересів громадян шляхом якісного надання матеріального забезпечення, страхових виплат та соціальних послуг.

Георгій Галиць запропонував облпрофраді Київщини проект меморандуму про співпрацю у сфері соціального страхування, який домовлено опрацювати та  підписати найближчим часом.

Варто зазначити, що одним з пунктів меморандуму буде пропозиція облпрофраді забезпечувати належну координацію щодо представництва інтересів застрахованих осіб у комісіях із соціального страхування підприємств, установ або організацій, участі у розслідуванні нещасних випадків, професійних захворювань і аварій, роботі комісії з питань охорони праці та спеціальної комісії управління з питань вирішення спорів.

 

 

Оплата лікарняних за період відсторонення від роботи не здійснюється

 

Як повідомляє пресслужба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України, у разі тимчасової втрати працездатності у період, коли працівника відсторонено від виконання посадових обов’язків на час дисциплінарного провадження, матеріальне забезпечення за дні непрацездатності, які збігаються із періодом відсторонення, не надається.

Зокрема, не передбачено надання допомоги по тимчасовій втраті працездатності від Фонду соціального страхування України для державних службовців, які знаходились на лікарняному у період відсторонення.

При цьому, надання матеріального забезпечення не здійснюється незалежно від того, відбулось притягнення до відповідальності або дисциплінарне провадження було закрите.

Відповідно до Положення про експертизу тимчасової непрацездатності, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я України від 09.04.2008 № 189, непрацездатність – це стан здоров'я (функцій організму) людини, обумовлений захворюванням, травмою тощо, який унеможливлює виконання роботи визначеного обсягу, професії без шкоди для здоров'я.

Тож у разі хвороби або травми, яка настала або триває в працівника під час відсторонення від виконання посадових обов'язків, втрата працездатності не настає, оскільки такий працівник не виконує свої посадові обов’язки у зв’язку із відстороненням.

Крім того, незалежно від наслідків відсторонення, відсутній факт втрати заробітної плати через хворобу або травму, компенсувати яку покликана допомога по тимчасовій непрацездатності від Фонду.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь