Таращанська міська територіальна громада
Київська область, Білоцерківський район

Про передачу Комунальної бюджетної установи Таращанський міський центр розвитку фізичної культури і спорту” відділу культури, молоді, спорту та туризму Таращанської міської ради

Дата: 11.05.2021 10:24
Кількість переглядів: 223

 

УКРАЇНА

ТАРАЩАНСЬКА МІСЬКА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ 354-08-VIII

 

29 квітня 2021 року                                                                            м.Тараща

 

Про передачу Комунальної бюджетної установи Таращанський міський центр розвитку фізичної культури і спорту” відділу культури, молоді, спорту та туризму Таращанської міської ради

 

 

Відповідно до ст. 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань”, з метою створення умов для залучення широких верств населення Таращанської громади до систематичних занять фізичною культурою та спортом, враховуючи пропозиції постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, роботи з молоддю, з питань реалізації державної регуляторної політики, засобів масової інформації, зв’язків з об’єднаннями громадян Таращанська міська рада,-                     

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Утворити комісію з приймання-передачі майна Комунальної бюджетної установи “Таращанський міський центр розвитку фізичної культури і спорту” Таращанської міської ради Київської області (додаток 1)
 2. Передати  на баланс Відділу культури, молоді, спорту та туризму Таращанської міської ради  майно Комунальної  бюджетної установи «Таращанський міський центр розвитку фізичної культури і спорту” згідно акту приймання-передачі (додаток 2).
 3. Закріпити майно, зазначене в акті приймання – передачі, на правах оперативного управління за Відділом культури, молоді , спорту та туризму
 4. Відділу культури, молоді, спорту та туризму Тарщанської міської ради забезпечити приймання – передачу майна ( основні засоби, необоротні активи, малоцінні та швидкозношувані предмети) з оформленням акту прийому – передачі.
 5. Визначити органом управління Комунальної бюджетної установи “Таращанський міський центр розвитку фізичної культури і спорту”Таращанської міської ради Київської області Відділ культури, молоді, спорту та туризму Таращанської міської ради.
 6. Внести зміни до Положення про відділ культури, молоді, спорту та туризму Таращанської міської ради (додаток 4)
 7. Доручити виконувачу обов’язків начальника відділу культури, молоді, спорту та туризму Удовенко І. А. внести зміни до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.
 8. Внести зміни до Статуту Комунальної бюджетної установи “Таращанський міський центр розвитку фізичної культури і спорту” Таращанської міської ради Київської області і в новій редакції, ( додаток 3).
 9. Доручити директору Комунальної бюджетної установи “Таращанський міський центр розвитку фізичної культури і спорту” Кобдіду О. С. надати до державного реєстратора визначений законодавством перелік документів для внесення змін до  запису Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.
 10. Вважати таким що втратило чинність рішення Таращанської міської ради  Київської області від 19.12. 2019 року  № 955-63-VІІ «Про затвердження Статуту Комунальної бюджетної установи “Таращанський міський центр розвитку фізичної культури і спорту” (нова редакція)» Таращанської міської ради  Київської області.
 11. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, роботи з молоддю, з питань реалізації державної регуляторної політики, засобів масової інформації, зв’язків з об’єднаннями громадян.

 

 

Міський голова                                                           Михайло КРИВОШЕЄВ

 

 

 

м. Тараща

29 квітня 2021 р.

№ 354-08-VIII


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь