A A A K K K
для людей із порушенням зору
Таращанська міська територіальна громада
Київська область, Білоцерківський район

Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність в межах села Велика Березянка

Дата: 11.05.2021 11:06
Кількість переглядів: 230

 

УКРАЇНА

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

ТАРАЩАНСЬКА МІСЬКА РАДА

 

РІШЕННЯ № 387-08-VIII

 

29 квітня 2021 року                                                                                     м. Тараща

 

Про надання дозволу на розробку

проектів землеустрою щодо відведення

земельних ділянок у власність

в межах села Велика Березянка

 

Розглянувши заяву від 31.03.2021 року КОВАЛЕНКО Олени Миколаївни, зареєстрованої вул. Шпилівська, 30 с. Велика Березянка Білоцерківського району Київської області, про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність орієнтовною площею 0,30 га, із них для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд 0,25 га та площею 0,05 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Т.Шевченка, 57 в с. Велика Березянка, додані до неї копії паспорта громадянина України, викопіювання на якому відображено місце розташування земельної ділянки, керуючись ст.ст. 12, 33, 40, 81, 116, 118, 120, 121, 122 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про Державний земельний кадастр», враховуючи пропозиції постійної комісії з питань містобудування, землекористування, охорони довкілля, екологічної безпеки та з питань законності, правопорядку, боротьби зі злочинністю та корупцією, Таращанська міська рада, -

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Дати дозвіл КОВАЛЕНКО Олені Миколаївні, зареєстрованій по вул. Шпилівська, 30 с. Велика Березянка Білоцерківського району Київської області на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,25 га по вул. Т.Шевченка, 57 в межах с. Велика Березянка Білоцерківського району Київської області.

2. Зобов’язати КОВАЛЕНКО Олену Миколаївну, якій надано дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,25 га по вул. Т.Шевченка, 57 в с. Велика Березянка Білоцерківського району Київської області використовувати земельну ділянку за цільовим призначенням та дотримуватись вимог ст.ст. 91, 96 Земельного кодексу України.

3. Довести до відома КОВАЛЕНКО Олені Миколаївні, що відповідно до ст. 125 Земельного кодексу України, право власності на земельну ділянку виникає з моменту державної реєстрації цих прав.

4. Уточнення площі земельної ділянки провести в ході виконання робіт по розробці проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,25 га по вул. Т.Шевченка, 57 в с. Велика Березянка Білоцерківського району Київської області.

5. Термін дії дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,25 га по вул. Т.Шевченка, 57 в с. Велика Березянка Білоцерківського району Київської області встановити 1 рік від дня прийняття рішення.

6. Дати дозвіл КОВАЛЕНКО Олені Миколаївні, зареєстрованій вул. Шпилівська, 30 с. Велика Березянка Білоцерківського району Київської області, на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для безоплатної передачі у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,05 га по вул. Т.Шевченка, 57 в межах с. Велика Березянка Білоцерківського району Київської області.

7. Зобов’язати КОВАЛЕНКО Олену Миколаївну якій надано дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для безоплатної передачі власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,05 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Т.Шевченка, 57 в межах с. Велика Березянка Білоцерківського району Київської області використовувати земельну ділянку за цільовим призначенням та дотримуватись вимог ст.ст. 91, 96 Земельного кодексу України.

8. Довести до відома КОВАЛЕНКО Олені Миколаївні, що відповідно до ст. 125 Земельного кодексу України, право власності на земельну ділянку виникає з моменту державної реєстрації цих прав.

9. Уточнення площі земельної ділянки провести в ході виконання робіт по розробці проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для безоплатної передачі у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,05 га по вул. Т.Шевченка, 57 в с. Велика Березянка Білоцерківського району Київської області.

10. Термін дії дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для безоплатної передачі у власність КОВАЛЕНКО Олені Миколаївні, зареєстрованій по вул. Шпилівська, 30 с. Велика Березянка Білоцерківського району Київської області, для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,05 га по вул. Т.Шевченка, 57 в с. Велика Березянка Білоцерківського району Київської області встановити 1 рік від дня прийняття рішення.

 

 

Міський голова                                                                     Михайло КРИВОШЕЄВ

 

 

м. Тараща

29 квітня 2021 року

№ 387–08–VІІІ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь