Таращанська міська територіальна громада
Київська область, Білоцерківський район

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність в межах села Ківшовата

Дата: 11.05.2021 11:51
Кількість переглядів: 227

 

УКРАЇНА

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

ТАРАЩАНСЬКА МІСЬКА РАДА

 

РІШЕННЯ № 398-08-VIII

 

29 квітня 2021 року                                                                                     м. Тараща

 

Про надання дозволу на розробку

проекту землеустрою щодо відведення

земельних ділянок у власність

в межах села Ківшовата

 

Розглянувши заяву від 12.04.2021 року ОКСАНИЧА Олександра Васильовича, зареєстрованого по вул. Свободи, 46 с. Ківшовата Білоцерківського району Київської області, про надання дозволу на розробку землевпорядної документації щодо відведення земельної ділянки в приватну власність орієнтовною площею 0,32 га, із них для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд 0,12 га та площею 0,20 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Свободи, 46 в с. Ківшовата, додані до неї копії паспорта громадянина України, довідки про присвоєння ідентифікаційного номера, викопіювання на якому відображено місце розташування земельних ділянок, Витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності, керуючись ст.ст. 12, 33, 40, 81, 116, 118, 120, 121, 122 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про Державний земельний кадастр», враховуючи пропозиції постійної комісії з питань містобудування, землекористування, охорони довкілля, екологічної безпеки та з питань законності, правопорядку, боротьби зі злочинністю та корупцією, Таращанська міська рада, -

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Дати дозвіл ОКСАНИЧУ Олександру Васильовичу, зареєстрованому по вул. Свободи, 46 с. Ківшовата Білоцерківського району Київської області, ідентифікаційний номер 2841513179 на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,12 га по вул. Свободи, 46, с. Ківшовата Білоцерківського району Київської області.

2. Зобов’язати ОКСАНИЧА Олександра Васильовича, якому надано дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,12 га по вул. Свободи, 46 в межах с. Ківшовата Білоцерківського району Київської області використовувати земельну ділянку за цільовим призначенням та дотримуватись вимог ст. ст. 91, 96 Земельного кодексу України.

3. Довести до відома ОКСАНИЧА Олександра Васильовича, що відповідно до ст. 125 Земельного кодексу України, право власності на земельну ділянку виникає з моменту державної реєстрації цих прав.

4. Уточнення та розрахунки площі земельної ділянки провести в ході виконання землевпорядних робіт.

5. Термін дії дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,12 га по вул. Свободи, 46 в межах села Ківшовата Білоцерківського району Київської області встановити 1 рік від дня прийняття рішення.

6. Дати дозвіл ОКСАНИЧУ Олександру Васильовичу, зареєстрованому по вул. Свободи, 46 с. Ківшовата Білоцерківського району Київської області, ідентифікаційний номер 2841513179 на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для безоплатної передачі у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,20 га по вулиці Свободи, 46 в межах села Ківшовата Білоцерківського району Київської області.

7. Зобов’язати ОКСАНИЧА Олександра Васильовича, якому надано дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для безоплатної передачі власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,20 га для ведення особистого селянського господарства по вулиці Свободи, 46 в межах села Ківшовата Білоцерківського району Київської області використовувати земельну ділянку за цільовим призначенням та дотримуватись вимог ст. ст. 91, 96 Земельного кодексу України.

8. Довести до відома ОКСАНИЧА Олександра Васильовича, що відповідно до ст. 125 Земельного кодексу України, право власності на земельну ділянку виникає з моменту державної реєстрації цих прав.

9. Уточнення площі земельної ділянки провести в ході виконання робіт по розробці проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для безоплатної передачі у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,20 га по вулиці Свободи, 46 в межах села Ківшовата Білоцерківського району Київської області.

10. Термін дії дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для безоплатної передачі у власність ОКСАНИЧУ Олександру Васильовичу, зареєстрованому по вул. Свободи, 46 с. Ківшовата Білоцерківського району Київської області, ідентифікаційний номер 2841513179 для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,25 га по вулиці Свободи, 46 в межах села Ківшовата Білоцерківського району Київської області встановити 1 рік від дня прийняття рішення.

 

 

Міський голова                                                                     Михайло КРИВОШЕЄВ

 

 

м. Тараща

29 квітня 2021 року

№ 398–08–VІІІ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь