A A A K K K
для людей із порушенням зору
Таращанська міська територіальна громада
Київська область, Білоцерківський район

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту регуляторного акту рішення Таращанської міської ради «Про затвердження Положення про порядок надання дозволу на виїзну(виносну) торгівлю та проведення ярмарків»

Дата: 25.05.2021 13:33
Кількість переглядів: 183

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проєкту регуляторного акту рішення Таращанської міської ради «Про затвердження Положення про порядок надання дозволу на виїзну(виносну) торгівлю та проведення ярмарків»

 

На виконання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних, юридичних осіб та їх об’єднань, оприлюднюється проєкт рішення Таращанської міської ради «Про затвердження Положення про порядок надання дозволу на виїзну(виносну) торгівлю та проведення ярмарків».

Проєкт регуляторного акту розроблений з метою впорядкування розміщення виїзної (виносної) торгівлі та проведення ярмарків на території Таращанської міської територіальної громади та передбачає затвердження Положення про порядок надання дозволу на виїзну (виносну) торгівлю та проведення ярмарків. Положенням визначено процедуру надання дозволів на безоплатній основі.

Проєкт розроблений на підставі Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про благоустрій населених пунктів», «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про адміністративні послуги», Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування населення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 червня 2006 року № 833, Правил роботи дрібнороздрібної торговельної мережі, затвердженими наказом Міністерства зовнішніх економічних зв’язків і торгівлі України № 369 від 08.07.1996 р. наказу Міністерства зовнішніх економічних зв’язків і торгівлі України від 08.07.96 р. №369 та інших нормативних актів.

 Повний текст проєкту регуляторного акту та відповідний аналіз регуляторного впливу буде оприлюднено на офіційному веб сайті Таращанської міської ради Київської області за посиланням: https://tarashchamr.gov.ua в розділі «Регуляторна політика».

Пропозиції та зауваження до проєкту регуляторного акту приймаються Таращанською міською радою протягом одного місяця з дати його опублікування, на паперових носіях, а саме до 22 червня за адресою: вул. Шевченка, 7, м. Тараща, Білоцерківський район, Київська область, 09501, або в електронному вигляді на електронну пошту: mrtar@ukr.net, з приміткою «Пропозиції та зауваження до проєкту регуляторного акту (назва проєкту регуляторного акту), розробником якого є Таращанська міська рада».

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь