A A A K K K
для людей із порушенням зору
Таращанська міська територіальна громада
Київська область, Білоцерківський район

Про ліквідацію Таращанського міжшкільного навчально-виробничого комбінату трудового навчання і професійної орієнтації учнів

Дата: 02.06.2021 14:37
Кількість переглядів: 214

УКРАЇНА

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

ТаращанськА МІСЬКА РАДА

 

РІШЕННЯ № 609-09-VIII

 

27 травня 2021 року                                                                               м. Тараща

 

Про ліквідацію Таращанського міжшкільного

навчально-виробничого комбінату трудового

навчання і професійної орієнтації учнів

 

Керуючись підпунктом  30 пункту 1 статті 26, статтею 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 105, 106, 107, 108, 169, 172 Цивільного кодексу України, ст. 59, 78 Господарського кодексу України, Законом України «Про освіту», Законом України «Про повну загальну середню освіту», Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», відповідно до рішення  Таращанської міської ради від 29 квітня 2021року № 352-08-VIII  «Про затвердження Плану оптимізації мережі закладів освіти Таращанської міської територіальної громади на 2021 рік» та рішення виконавчого комітету Таращанської міської ради від 25.05.2021року №170-VIII «Про погодження проведення ліквідації Таращанського міжшкільного навчально - виробничого комбінату трудового навчання і професійної орієнтації учнів », Таращанська міська рада-

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Провести ліквідацію Таращанського міжшкільного навчально-виробничого комбінату трудового навчання і професійної орієнтації учнів  у зв’язку з відсутністю перспективи подальшого функціонування закладу освіти.
 2. Створити ліквідаційну комісію з проведення ліквідації Таращанського міжшкільного навчально-виробничого комбінату трудового навчання і професійної орієнтації учнів  згідно з додатком.
 3. Доручити ліквідаційній комісії з проведення ліквідації Таращанського міжшкільного навчально-виробничого комбінату трудового навчання і професійної орієнтації учнів:
  1. здійснити відповідно до чинного законодавства необхідні заходи щодо проведення ліквідації Таращанського міжшкільного навчально-виробничого комбінату трудового навчання і професійної орієнтації учнів;
  2. подати на затвердження Таращанській міській раді після закінчення строку для пред’явлення вимог кредиторами проміжний ліквідаційний баланс, що включає відомості про склад майна, перелік пред’явлених кредиторами вимог про результат їх розгляду;
  3. забезпечити своєчасне надання органам доходів і зборів та Пенсійного фонду України, фондів соціального страхування документів, у тому числі первинних документів, регістрів бухгалтерського та податкового обліку для проведення перевірок та визначення наявності або відсутності заборгованості із сплати податків, зборів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, страхових коштів до Пенсійного фонду України, фондів соціального страхування;
  4. подати на затвердження міській раді ліквідаційний баланс;
  5. забезпечити подання державному реєстраторові визначений законодавством перелік документів для проведення державної реєстрації припинення Таращанського міжшкільного навчально-виробничого комбінату трудового навчання і професійної орієнтації учнів в результаті ліквідації.
 4. Доручити провідному фахівцю відділу освіти Таращанської міської ради Тимошенко Л.М. надати до державного реєстратора визначений законодавством перелік документів для внесення запису до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань про рішення щодо ліквідації.
 5. Встановити двохмісячний строк з дня публікації оголошення про ліквідацію  Таращанського міжшкільного навчально-виробничого комбінату трудового навчання і професійної орієнтації учнів у спеціалізованому друкованому засобі масової інформації для заявлення кредиторами вимог.
 6. Доручити ліквідаційній комісії здійснити безоплатну передачу-приймання майна.
 7. Таращанській міській раді при внесенні змін до бюджету Таращанської міської територіальної громади на 2021 рік передбачити кошти на здійснення заходів, пов’язаних із ліквідацією Таращанського міжшкільного навчально-виробничого комбінату трудового навчання і професійної орієнтації учнів.
 8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, роботи з молоддю, з питань реалізації державної регуляторної політики, засобів масової інформації, зв’язків з об’єднаннями громадян.

 

 

Міський голова                                                                Михайло КРИВОШЕЄВ

 

 

м. Тараща

27 травня 2021 р.

№ 609-09-VIII


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь