Таращанська міська територіальна громада
Київська область, Білоцерківський район

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в межах села Калинове.

Дата: 03.06.2021 13:12
Кількість переглядів: 200

УКРАЇНА

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

ТАРАЩАНСЬКА МІСЬКА РАДА

 

РІШЕННЯ № 682-09-VIII

 

27 травня 2021 року                                                                                    м. Тараща

 

Про надання дозволу на розробку

проекту землеустрою щодо

відведення земельної ділянки у

власність для ведення особистого

селянського господарства в

межах села Калинове.

 

Розглянувши заяву від 28.04.2021 року ТЕПЛИКА Михайла Олександровича зареєстрованого вул. Старинська, 48 в с. Калинове Білоцерківського району Київської області, про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,25 га для ведення особистого селянського господарства, яка знаходяться в адміністративних межах Таращанської міської ради по вул. Молодіжна, 152 в межах села Калинове Білоцерківського району Київської області, додані до неї світлокопії паспорту громадянина України, Витягу з  Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності, картки фізичної особи - платника податків, викопіювання на якому відображено місце розташування земельної ділянки, копію технічного паспорту, керуючись ст. ст. 12, 22, 116, 118, 121, 122, 186-1 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про Державний земельний кадастр», враховуючи пропозиції постійної комісії з питань містобудування, землекористування, охорони довкілля, екологічної безпеки та з питань законності, правопорядку, боротьби зі злочинністю та корупцією, Таращанська міська рада, -

ВИРІШИЛА:

 

1. Дати дозвіл ТЕПЛИКУ Михайлу Олександровичу зареєстрованому вул. Старинська, 48 в с. Калинове Білоцерківського району Київської області ідентифікаційний номер 2537920099 на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,25 га, яка розташована в адміністративних межах Таращанської міської ради по вулиці Молодіжна, 152 в межах села Калинове згідно наданих графічних матеріалів.

2. ТЕПЛИКУ Михайлу Олександровичу укласти договір на виконання землевпорядних робіт із ліцензованою землевпорядною організацією.

3. Уточнення та розрахунки площі земельної ділянки провести в ході виконання землевпорядних робіт.

4. Строк дії дозволу ТЕПЛИКУ Михайлу Олександровичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки встановити 1 рік від дня прийняття рішення.

 

 

Міський голова                                                                     Михайло КРИВОШЕЄВ

 

м. Тараща

27 травня 2021 року

№ 682–09–VІІІ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь