Таращанська міська територіальна громада
Київська область, Білоцерківський район

Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.

Дата: 03.06.2021 13:33
Кількість переглядів: 266

УКРАЇНА

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

ТАРАЩАНСЬКА МІСЬКА РАДА

 

РІШЕННЯ № 693-09-VIII

 

27 травня 2021 року                                                                                     м.Тараща

 

Про надання дозволу на розробку

документації із землеустрою щодо

відведення земельних ділянок у

власність.

 

Розглянувши заяву від 23.04.2021 року ЧАВИ Юрія Вікторовича зареєстрованого по вул. Свободи, 10 в с. Велика Березянка Білоцерківського району Київської області, про надання дозволу на виготовлення землевпорядної документації щодо відведення земельних ділянок у власність орієнтовною площею: 0,25 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та 0,15 га для ведення особистого селянського господарства, які знаходяться в адміністративних межах Таращанської міської ради по вул. Свободи в межах села Велика Березянка Білоцерківського району Київської області, додані до неї світлокопії паспорту громадянина України, Довідки про внесення відомостей до єдиного Державного демографічного реєстру, фрагмента технічного паспорта на житлову будівлю, картки фізичної особи - платника податків, викопіювання на якому відображено місце розташування земельної ділянки, керуючись ст.ст. 12, 22, 116, 118, 121, 122 «Земельного кодексу України», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про Державний земельний кадастр», враховуючи пропозиції постійної комісії з питань містобудування, землекористування, охорони довкілля, екологічної безпеки та з питань законності, правопорядку, боротьби зі злочинністю та корупцією, Таращанська міська рада,-

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Дати дозвіл ЧАВІ Юрію Вікторовичу зареєстрованому по вул. Свободи, 10 в с. Велика Березянка Білоцерківського району Київської області ідентифікаційний номер 2772319310 на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд орієнтовною площею 0,25 га, яка розташована в адміністративних межах Таращанської міської ради по вул. Свободи в межах села Велика Березянка Білоцерківського району Київської області згідно наданих графічних матеріалів.

2. Дати дозвіл ЧАВІ Юрію Вікторовичу зареєстрованому по вул. Свободи, 10 в с. Велика Березянка Білоцерківського району Київської області ідентифікаційний номер 2772319310 на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,15 га, яка розташована в адміністративних межах Таращанської міської ради в межах села Велика Березянка Білоцерківського району Київської області згідно наданих графічних матеріалів.

2. ЧАВІ Юрію Вікторовичу укласти договір на виконання землевпорядних робіт із ліцензованою землевпорядною організацією.

3. Уточнення та розрахунки площі земельної ділянки провести в ході виконання землевпорядних робіт.

4. Строк дії дозволу ЧАВІ Юрію Вікторовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки встановити 1 рік від дня прийняття рішення.

 

 

Міський голова                                                                     Михайло КРИВОШЕЄВ

 

 

м. Тараща

27 травня 2021 року

№ 693–09–VІІІ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь