A A A K K K
для людей із порушенням зору
Таращанська міська територіальна громада
Київська область, Білоцерківський район

Про доцільність цілодобового влаштування (персональні дані) року народження, до КЗ КОР «Таращанський навчально-реабілітаційний центр»

Дата: 01.07.2021 15:07
Кількість переглядів: 196

 

УКРАЇНА

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

ТАРАЩАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 

РІШЕННЯ № 235 - VIII

 

22 червня 2021 року                                                                                    м. Тараща

 

Про доцільність цілодобового влаштування  (персональні дані) року народження, до КЗ КОР «Таращанський навчально-реабілітаційний центр»

 

 

Керуючись ст. 19 Закону України «Про охорону дитинства», ст. 55 Закону України «Про освіту», п.7 Порядку зарахування дітей на цілодобове перебування до закладів, які здійснюють інституційний догляд і виховання дітей, затвердженого постановою Кабінету Міністр України від 01.06.2020 року № 586 «Деякі питання захисту дітей в умовах боротьби з наслідками гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», розглянувши заяву (персональні дані) з відповідними документами, враховуючи подання відділу «Служба у справах дітей та сім’ї» Таращанської міської ради від 17.06.2021 року № 282/01-18, враховуючи інтереси дитини,  керуючись п.п. 4 п. “б” ч. 1 ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Таращанської міської ради,-


ВИРІШИВ:

 

1. Надати дозвіл (персональні дані), жительці (персональні дані) Білоцерківського району Київської області, на цілодобове влаштування  сина (персональні дані), (персональні дані) року народження, до КЗ КОР «Таращанський навчально-реабілітаційний центр» на період 2021-2022 навчального року з обов’язковим поверненням дитини додому на вихідні, святкові та канікулярні дні.

2. Дирекції КЗ КОР «Таращанський навчально-реабілітаційний центр»:

2.1) не пізніше як за місяць до закінчення визначеного строку цілодобового перебування дитини у закладі повідомляти батьків та відділ «Служба у справах дітей та сім’ї» Таращанської міської ради для забезпечення своєчасного вибуття дитини з інституції або перегляду доцільності продовження її перебування в закладі та для вжиття, у разі необхідності, відповідних заходів реагування;

2.2) інформувати відділ «Служба у справах дітей та сім’ї» Таращанської міської ради про випадки, коли дитина не забирається батьками на вихідні, святкові дні, канікули без відповідного погодження.

3. КЗ «Центр надання соціальних послуг» Таращанської міської забезпечити соціальний супровід сім’ї (персональні дані) під час повернення дитини додому на вихідні, святкові дні, канікули, а також в період, коли освітній процес проходить з використання технологій дистанційного навчання.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови П. Корнієнка.

 

 

Міський голова                                                                Михайло КРИВОШЕЄВ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь