A A A K K K
для людей із порушенням зору
Таращанська міська територіальна громада
Київська область, Білоцерківський район

Пенсійний фонд Київської області інформує:

Дата: 04.10.2021 16:55
Кількість переглядів: 193

29 вересня Кабінет Міністрів України підтримав законопроєкт, яким вносяться зміни до Податкового кодексу України щодо відновлення місячної звітності з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (ЄСВ) та податку на доходи фізичних осіб (ПДФО).

????Проєкт розроблено Пенсійним фондом України з урахуванням наслідків запровадження квартального періоду звітування та пропозицій страхувальників і застрахованих осіб.

Перехід на місячну звітність сприятиме:

?своєчасному надходженню до реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування відомостей про заробітну плату, сплату ЄСВ, страховий стаж та включення цих даних для розрахунку розмірів виплат за соціальним страхуванням, в тому числі пенсії;

?оперативному здійсненню виплат за листками тимчасової непрацездатності та допомоги по безробіттю;

?щомісячному розрахунку показників середньої заробітної плати, що враховуються для обчислення пенсії;

?проведенню оперативного аналізу основних показників чисельності застрахованих осіб та рівня їх заробітних плат, які впливають на наповнення бюджету Пенсійного фонду України.

У разі прийняття законопроєкту Верховною Радою України:

????застраховані особи щомісяця отримуватимуть інформацію про свій страховий стаж для призначення пенсійних та інших виплат;

????страхувальникам не потрібно буде подавати проміжні довідкові звіти для призначення пенсій, що сприятиме уникненню помилок при подачі звітності.

Ознайомитись із законопроєктом можна за посиланням: http://surl.li/aicrw

 

Виплата допомоги на поховання

??У разі смерті пенсіонера особам, які здійснили його поховання, виплату допомоги на поховання здійснюють органи Пенсійного фонду.

? Допомога на поховання виплачується в розмірі двомісячної пенсії, яку отримував пенсіонер на момент смерті.

У разі смерті пенсіонера, якому пенсію було призначено відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», членам його сім’ї або особі, яка здійснила його поховання, виплачується допомога в розмірі тримісячної пенсії, яку отримував пенсіонер на час смерті, але не менше п’ятикратного розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

?Із заявою про виплату допомоги на поховання можна звертатися в будь-який сервісний центр Пенсійного фонду в межах України, незалежно від місця проживання заявника чи перебування на обліку померлого пенсіонера, надавши при цьому наступні документи:

- документ що посвідчує особу заявника;

- свідоцтво про смерть;

- витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про смерть для отримання допомоги на поховання або довідку про смерть пенсіонера;

- документи, що підтверджують, що поховання здійснено не за рахунок коштів держави, а за власні кошти (у разі, якщо помер пенсіонер, який отримував пенсію відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб»).


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь