22 січня - День Соборності України
Дата: 22.01.2022 11:03
Кількість переглядів: 922
22 січня Україна відзначає День Соборності України. Голова Таращанської міської ради Михайло КРИВОШЕЄВ разом із заступниками Олександром АСТАПОВИМ та Павлом КОРНІЄНКОМ взяв участь у церемонії покладання квітів до пам’ятника Тарасові Шевченку та Героям Небесної Сотні.
До покладання долучилися секретар міської ради Віталіна СМОЛІЖЕНКО та керуюча справами виконавчого комітету Світлана ПОТЕРЯЙКО.
День Соборності України відзначається у день проголошення у 1919 році Акту злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки – 22 січня.