Білоцерківське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області інформує:
Бережіть своє здоров’я та життя!
Поряд із застудними захворюваннями не менш поширеними у зимовий період є травми. Більшість із них часто пов’язані або з суворими морозами, або з нестійкою погодою, що супроводжуються появою таких травмонебезпечних факторів, як ожеледиця. Стрімко зростає ймовірність отримання перелому, розтягнення або струсу мозку.
Несприятливі погодні умови взимку впливають також на збільшення таких випадків виробничого травматизму, як: падіння під час пересування по території підприємства або під час пересування між об’єктами обслуговування. Трапляються ситуації, коли в один день реєструється по кілька випадків, що пов’язані з погодними аномаліями.
Для зменшення кількості травмувань необхідно:
- вчасно та якісно прибирати територію підприємств, очищати доріжки та тротуари від снігу та льоду, своєчасно посипати піском;
- обходити металеві кришки люків;
- не ходити по самому краю тротуару, біля проїжджої частини дороги;
- не перебігати проїжджу частину дороги під час снігопаду та в ожеледицю;
- уникати нечищених вулиць та крижаних доріжок;
- не поспішати під час пересування.
Якщо все ж травмування уникнути не вдалося і після падіння відчувається сильний біль у будь-якій частині тіла або сталася втрата на кілька секунд свідомості, необхідно викликати швидку допомогу та звернутися до травматологічного пункту.
Турбота про здоров’я людини – це одне з головних питань якісної та безперервної роботи підприємства. Не слід нехтувати правилами безпечної поведінки. Будьте обережні! Бережіть своє здоров’я та життя!
Обласне управління забезпечило санаторно-курортним лікуванням 154 осіб з інвалідністю внаслідок трудового каліцтва
Санаторно-курортним лікуванням забезпечено 154 особи з інвалідністю внаслідок трудового каліцтва. Загальна сума витрат на санаторно-курортне лікування склала понад 2,5 млн гривень.
Відповідно до Порядку відшкодування витрат за надані соціальні послуги з лікування та/або реабілітаційної допомоги застрахованим особам та членам їх сімей після перенесених захворювань і травм у відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, затвердженого постановою правління Фонду від 13.07.2017 №39 (із змінами), відділеннями управління укладені договори щодо лікування/реабілітаційної допомоги 399 застрахованих осіб та членів їх сімей. Відшкодовані витрати за надані послуги реабілітаційного лікування 389 осіб на загальну суму 5 181,9 тис. гривень, в тому числі 15 дітей у супроводі дорослих.
Управління соцстраху Київщини забезпечило 394 потерпілих медичними та соціальними послугами
За підсумками минулого року управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області забезпечило медичними та соціальними послугами 394 потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань на суму майже 1,2 млн гривень.
За рік відшкодовані витрати на лікування 59 потерпілих на суму 1 012,8 тис. гривень. Крім того, 62 потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань забезпечено лікарськими засобами та виробами медичного призначення на суму 899,8 тис. гривень.
Забезпечення постраждалих через виробничі нещасні випадки або професійні захворювання медичними та соціальними послугами і всіх працюючих соціальною послугою з реабілітаційного лікування є одним із пріоритетних напрямів роботи Фонду. Надання зазначених послуг дозволяє повністю відновити втрачене внаслідок хвороб або травм здоров’я, відновити працездатність, не допустити погіршення стану, упередити настання інвалідності або підвищити якість життя.
ФССУ фінансує надання значної кількості видів медичних та соціальних послуг. Зокрема, Фондом забезпечується:
? проходження відновного лікування на базі реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів для всіх працюючих за наявності медичних показань;
? санаторно-курортне лікування для потерпілих на виробництві, які стали особами з інвалідністю;
? лікування в закладах охорони здоров’я всіх прямих наслідків нещасних випадків на виробництві;
? фінансування забезпечення потерпілих на виробництві лікарськими засобами і виробами медичного призначення;
? забезпечення потерпілих на виробництві технічними та іншими засобами реабілітації, колясками;
? протезування потерпілих на виробництві;
? медичний і постійний сторонній догляд, побутове обслуговування потерпілих та інші медико-соціальні послуги.