На площі Незалежності у місті Тараща відзначили День єднання
Дата: 16.02.2022 12:47
Кількість переглядів: 638
Сьогодні у Таращанській громаді відзначили нове державне свято - День єднання. На площі Незалежності під час виконання гімну України урочисто підняли Державний прапор. У заході взяли участь представники влади, трудові колективи підприємств, організацій та установ громади, студенти, громадськість, ЗМІ та інші.
Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський оголосив 16 лютого - Днем єднання. В Указі зазначено, що цей День оголосили для посилення консолідації українців, зміцнення їхньої стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського та морально-психологічного тиску на суспільну свідомість.