A A A K K K
для людей із порушенням зору
Таращанська міська територіальна громада
Київська область, Білоцерківський район

Відключення електроенергії у населених пунктах громади

Дата: 12.10.2022 11:18
Кількість переглядів: 948


 З метою підвищення надійності електропостачання  та попередження аварій в електричних мережах ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» буде проводити ремонтні роботи  у мережах Таращанської громади. У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії у таких населенних пунктах: 

*місто Тараща, вулиці: Шевченка, Мудрого Ярослава, Сікевича Володимира, Володимира Великого, Героїв Небесної Сотні, Героїв Чорнобиля, Софіївська, Богдана Хмельницького, провулок Барвінковий.

*село Лісовичі, вулиці: Швайчиха, Берегова.

Дата: 12.10.2022 року. 

Час: з 08:00 по 19:00. 

 

*місто Тараща, вулиці: Б.Хмельницького, Софіївська, Сікевича Володимира, Ломана, Бурляя Миколи, Володимира Великого, Героїв Небесної Сотні, Вернигори, Гаражний, Барвінковий пров., Гоголя, Повітрофлотська, Тімірязєва, Колгоспна.

Дата: 13.10.2022 року. 

Час: з 08:00 по 19:00.

 

*місто Тараща, вулиці: Шевченка, Мудрого Ярослава, Сікевича Володимира, Володимира Великого, Героїв Небесної Сотні, Героїв Чорнобиля, Софіївська, Б.Хмельницького, Липнева, Сагайдачного Петра, Б.Хмельницького, Остапа Вишні , Білоцерківська, Олени Пчілки, Набережна, Вишнева, Мулівська, Партизанська, Дружна, провулки Барвінковий та Гаражний.

Дата: 14.10.2022 року. 

Час: з 08:00 по 19:00.

 

*місто Тараща, вулиці: Володимира Великого, Героїв Небесної Сотні, Вернигори, Гаражний, Барвінковий пров., Гоголя, Повітрофлотська, Тімірязєва, Колгоспна, Перемоги.

*село Ківшовата, вулиці: Свободи, Б.Хмельницького, Ярослава Мудрого, провулки Богдана Хмельницького та Ярослава Мудрого.

*село Лук'янівка, вулиця: Центральна.

*село Круті Горби, вулиці: Тараса Шевченка, Сергія Циганка, Гагаріна, Козаченка, Б.Хмельницького, Лесі Українки, Набережна.

*село Лука, вулиці: Шкільна, Набережна, Перемоги, Шевченка, Молодіжна, Заводська.

Дата: 15.10.2022 року.

Час: з 08:00 по 19:00.

 

*село Лісовичі, вулиці: Грибенка, Баляса, Прорізна, Молодіжна, Старомісто.
*місто Тараща, вулиці: Шевченка, Мудрого Ярослава, Сікевича Володимира, Володимира Великого, Героїв Небесної Сотні, Героїв Чорнобиля, Софіївська, Б.Хмельницького, Барвінковий пров.

Дата: 16.10.2022 року.

Час: з 08:00 по 19:00.

 

*село Лісовичі, вулиці: Грибенка, Стадіонна, Глухий Яр, Партизанська, Мічуріна, Швайчиха, Берегова, Пролетарська, Калинова, Баляса, Глухий Яр, Гірська, Гайова.

Дата: 17.10.2022 року.

Час: з 08:00 по 19:00.

 

*місто Тараща, вулиці: Б.Хмельницького, Козаківка, Тесленка, Січнева, 1-го Травня, Софіївська, Паркова, Героїв Чорнобиля, Кооперативна, Ломана, Пролетарська, Володимира Великого, провулки: Дільничий, Польовий та Гаражний.

Дата: 18.10.2022 року. 

Час: з 08:00 по 20:00.

 

*село Чернин,вулиці: Участки, Ювілейна, Ковалівка, Попівка, Лобківка, Перенька, Канівщина, Шкільна, Набережна, Центральна, Бондарівка.

*село Северинівка, вулиці: Шкільна, Лісова, Надрічна, Польова, Садова, Шевченка.

*село Красюки, вулиця: Лісова.

*місто Тараща, вулиця: Видна.

*село Лісовичі, вулиця: Перемоги.

*село Червоні Яри, вулиці:Садова, Перемоги, Яблунева, Незалежності

Дата: 19.10.2022 року.

Час: з 14:00 по 20:00.

 

*місто Тараща, вулиці: Героїв Небесної Сотні, Колгоспна, Меліоративна, Грушевського.

Дата:19.10.2022 року.

Час: з 08:00 по 19:00

 

*місто Тараща, вулиці:Сікевича Володимира, Володимира Великого, Героїв Небесної Сотні, Тімірязєва, провулок Фізкультурний.

Дата: 19.10.2022 року.

Час: з 08:00 по 19:00.

 

*місто Тараща, вулиці: Чкалова, Безіменна, Орликівка, Довженка Олександра пров., Виговського Івана, Довженка Олександра, Садова, Пилипченка, Свободи,Миру, Перемоги, провулок Чкалова.

Дата: 20.10.2022 року.

Час: з 08:00 по 19:00.

 

*село Ківшовата, вулиці: Садова, Свободи, Шевченка, Шкільна, Польова, Івана Франка, Шолохова, Космонавтів, Вишнева, Б.Хмельницького, Ярослава Мудрого, Калинова, Омельченко, Барвінкова, Миру, Молодіжна, Дворянська, Лесі Українки, Незалежності, провулки: Вишневий, Богдана Хмельницького, Ярослава Мудрого.

*село Кислівка, вулиці: Шевченка, Садова, Видна, Вишнева, Зарічна.

*село: Лук'янівка, вулиця: Центральна.

Дата:21.10.2022 року.

Час: з 08:00 по 19:00.

 

*місто Тараща, вулиці: Сікевича Володимира, Видна, Б.Хмельницького, Заводський, Бурляя Миколи, Б.Хмельницького пров., Героїв Небесної Сотні, Шевченка, Героїв Чорнобиля, Мудрого Ярослава, Б.Хмельницького, Кооперативна, Софіївська, Короленка,  Гаражний, Революції, Колгоспна, Меліоративна, Грушевського

Дата:22.10.2022 року.

Час: з 08:00 по 19:00.

 

*село Чернин, вулиці: Участки, Ювілейна, Ковалівка, Попівка, Лобківка, Перенька, Канівщина, Шкільна, Набережна, Центральна, Бондарівка.

*село Северинівка, вулиці:Шкільна, Лісова, Надрічна, Польова, Садова, Шевченка.

*село Красюки, вулиця: Лісова.

*місто Тараща, вулиця: Видна.

*село Лісовичі, вулиця: Перемоги.

*село Червоні Яри, вулиця: Садова, Перемоги, Яблунева, Незалежності.

Дата:22.10.2022 року.

Час: з 09:00 по 17:00.

 

*місто Тараща, вулиці: Б.Хмельницького, Софіївська, Паркова, Героїв Чорнобиля, Кооперативна, Ломана, Гаражний, Пролетарська, Володимира Великого, Січнева, Героїв Небесної Сотні, Колгоспна, Меліоративна, Грушевського, Софіївська, Лугова, Дачна, Лісова, Вільхова, Антонова, Софіївський пров., Соснова.

Дата:23.10.2022 року.

Час:з 08:00 по 19:00.

 

*місто Тараща, вулиці: Білоцерківська, Зелена, Білоцерківський, Тичини, Видна, Степова, Чкалова, Мудрого Ярослава, Михайлівська, Довженка Олександра, Довженка Олександра пров., Перемоги, Вернадського пров., Івана Мазепи, Мазепи Івана пров., Сікевича Володимира, Володимира Великого, Шевченка, Гагаріна, Виговського Івана, Безіменна, Чкалова пров.

*село Велика Вовнянка, вулиці: Соборна, Польова.

*село Ківшовата, вулиці: Свободи, Гагаріна, Б.Хмельницького, Гагаріна-1, Гагаріна-2.

*село Володимирівка, вулиця: Колгоспна.

Дата:24.10.2022 року.

Час: з 08:00 по 19:00.

 

*місто Тараща, вулиці:  Б.Хмельницького, Софіївська, Сікевича Володимира, Ломана, Бурляя Миколи.

* село  Лука, вулиця: Шевченка.

*село Ріжки, вулиці: Лугова, Центральна, Шкільна, Яровий, Польова.

*село Плоске, вулиці: Садова, Кузенного, Центральна, Молодіжна, Шевченка, Берегова.

*село Дубівка, вулиця: Набережна.

Дата: 25.10.2022 року.

Час: з 08:00 по 19:00.

 

* село  Кирдани, вулиця: Лугова, Набережна, Лісова, Пролетарська, Колгоспна, Польова.

* село  Буда, вулиці: Шкільна, Набережна, Соснова, Дачна.

* село  Степок, вулиці: Шевченка, Набережна, Вишнева, Гончара, Шкільна.

* село  Кислівка, вулиці:  Шевченка, Левадна.

*місто Тараща, вулиця: Сікевича Володимира.

* село  Малоберезянське, вулиця: Малоберезянська.

* село  Бовкун, вулиці: Лісова, Шевченка, Гайова, Січнева.

* село  Станишівка, провулок:  Калиновий.

* село  Бовкун, вулиці:  Січнева, Кобзаря, Шевченка.

Дата: 25.10.2022 року.

Час: з 08:00 по 18:00.

 

*село Веселий Кут, вулиці: Янківська, Садова, Любого.

*село Круті Горби, вулиці: Сергія Циганка, Набережна, Лесі Українки, Б.Хмельницького.

*село Дубівка, вулиці: Польова, Шевченка, Набережна, Космонавтів, Шкільна, Фізкультурна.

*місто Тараща, вулиці: Б.Хмельницького, Польовий, Козаківка, Тесленка, Січнева, 1-го Травня, Дільничий пров.

Дата: 26.10.2022 року.

Час: з 08:00 по 19:00.

 

*місто Тараща, вулиці: Б.Хмельницького, Польовий, Козаківка, Тесленка, Січнева, 1-го Травня, Сікевича Володимира, Дільничий пров.

*село Бовкун, вулиці: Січнева, Кобзаря, Шевченка.

*село Буда, вулиці: Шкільна, Набережна, Соснова, Дачна.

*село Степок, вулиці: Шевченка, Набережна, Вишнева, Гончара, Шкільна.

*село Кислівка, вулиці: Шевченка, Левадна.

*село Малоберезянське, вуиця: Малоберезянська.

*село Бовкун, вулиці: Лісова, Шевченка, Гайова, Січнева.

*село Станишівка, провулок: Калиновий.

*село Кирдани, вулиці: Лугова, Набережна, Лісова, Пролетарська, Колгоспна, Польова.

Дата: 26.10.2022 року.

Час: з 08:00 по 18:00.

 

*село Косяківка, вулиці: Гончарова, Шкільна.

*село Калинове, вулиці: Новоселівська, Таращанська, Старинська, Виногірська, Молодіжна, Озерний, Польова, Мукосія, Патріотичний пров.

*село Лісовичі, вулиці: Грибенка, Стадіонна, Глухий Яр, Партизанська, Мічуріна, Берегова, Пролетарська, Калинова, Баляса, Глухий Яр, Гірська, Гайова.

Дата:27.10.2022 року.

Час: з 08:00 по 19:00.

 

*село Чернин, вулиці: Шкільна, Набережна, Центральна, Бондарівка.

*місто Тараща, вулиця: Видна.

*село Ківшовата, вулиці: Свободи, Гагаріна, Б.Хмельницького, Гагаріна-1, Гагаріна-2.

*село Володимирівка, вулиця: Колгоспна.

Дата:28.10.2022 року.

Час:з 08:00 по 19:00.

 

*село Калинове, вулиці: Таращанська, Старинська, Виногірська, Молодіжна, Озерний, Польова, Мукосія, Патріотичний пров.

*місто Тараща, вулиці: Сікевича Володимира, Видна, Б.Хмельницького, Заводський, Бурляя Миколи, Б.Хмельницького пров., Героїв Небесної Сотні.

*село Бовкун, вулиці: Кобзаря, Шевченка.

Дата: 29.10.2022 року.

Час: з 08:00 по 19:00.

 

*Тараща, вулиці: Шевченка, Героїв Чорнобиля, Мудрого Ярослава, Б.Хмельницького, Кооперативна, Софіївська, Короленка, Героїв Небесної Сотні, Гаражний, Революції.

Дата: 29.10.2022 року.

Час: з 08:00 по 18:00.

 

*місто Тараща, вулиці: Чкалова, Мудрого Ярослава, Михайлівська, Довженка Олександра, Довженка Олександра пров., Перемоги, Вернадського пров., Івана Мазепи, Мазепи Івана пров., Сікевича Володимира, Володимира Великого, Шевченка, Гагаріна, Виговського Івана, Видна, Степова, Безіменна, Чкалова пров, Білоцерківська, Зелена, Білоцерківський, Тичини.

Дата: 30.10.2022 року.

Час: з 08:00 по 19:00.

 

*село Веселий Кут, вулиці: Янківська, Садова, Любого.

*село Ківшовата, вулиці: Свободи, Гагаріна, Б.Хмельницького, Гагаріна-1, Гагаріна-2.

*село Володимирівка, вулиця: Колгоспна.

Дата: 31.10.2022 року.

Час: з 08:00 по 19:00.

 

*місто Тараща, вулиці: Б.Хмельницького, Польовий, Козаківка, Тесленка, Січнева, 1-го Травня, Дільничий пров.

Дата: 31.10.2022 року.

Час: з 08:00 по 18:00.

 

 

*село Калинове: Шевченка пров.

*село Веселий Кут, вулиця: Загребельська.

*місто Тараща, вулиці: Івана Мазепи, Івана Сірка, Полуботька.

Дата: 01.11.2022 року. 

Час: з 08:30 по 18:30.

 

*місто Тараща, вулиці: Володимира Великого, Героїв Небесної Сотні, Вернигори, Гаражний, Барвінковий пров., Гоголя, Повітрофлотська, Тімірязєва, Колгоспна, Б.Хмельницького, Софіївська, Сікевича Володимира, Ломана, Бурляя Миколи.

Дата: 01.11.2022 року. 

Час: з 08:00 по 19:00.

 

*село Косяківка, вулиці: Польова, Перемоги, Шкільна, Гончарова, Молодіжна.

*село Веселий Кут, вулиці: Рибалко, Тракторна, Янківська, Садова, Любого.

*село Антонівка, вулиці: Антонівка, Центральна, Побережська, Контушівська.

Дата: 02.11.2022 року. 

Час: з 08:30 по 18:30

 

*місто Тараща, вулиці: Софіївська, Лисогірська, Санаторна, Батюка, Левади, Штельмаха, Маяковського, Навроцького, Чехова, Бажана, Дачна.

Дата: 02.11.2022 року. 

Час: з 08:00 по 19:00.

 

*село Калинове: Шевченка пров.

*село Веселий Кут, вулиця: Загребельська.

Дата: 03.11.2022 року.

Час: з 08:30 по 18:30.

 

*село Косяківка, вулиці: Польова, Перемоги, Шкільна, Гончарова, Молодіжна.

*село Веселий Кут, вулиці: Рибалко, Тракторна, Янківська, Садова, Любого.

*село Антонівка, село: Антонівка, Центральна, Побережська, Контушівська.

*село Лука, вулиці: Київська, Набережна, Б.Хмельницького, Миру, Заводська, Вільхівець, Шевченка, Лучанська, Аграрний пров., Степова, Світанкова, Лісова, Гоголя, Просвіти, Стадіонний, Видний пров., Гнатова, Шкільна, Перемоги, Молодіжна, Дружби, Стадіонна, Козацька.

*село Ківшовата, вулиця: Набережна.

*село Велика Березянка, вулиця: Шевченка.

місто Тараща, вулиця: Перемоги.

Дата: 04.11.2022 року.

Час: з 08:30 по 18:30.

 

*місто Тараща, вулиці: Софіївська, Лугова, Дачна, Лісова, Вільхова, Антонова, Софіївський пров., Соснова.

Дата: 05.11.2022 року.

Час:  з 08:00 по 19:00.

 

*місто Тараща, вулиці: Чкалова, Мудрого Ярослава, Михайлівська, Довженка Олександра, Довженка Олександра пров., Перемоги, Вернадського пров., Івана Мазепи, Мазепи Івана пров., Сікевича Володимира, Володимира Великого, Шевченка, Гагаріна, Виговського Івана, Безіменна, Чкалова пров.

*село Юшків Ріг, вулиці: Центральна, Польова. 

*село Дубівка, вулиці: Фізкультурна, Благовіщенська, Богуславська, Богуславський, Благовіщенський, Польова, Шевченка, Набережна, Космонавтів, Шкільна, Яблунева, Вишнева.

*Велика Вовнянка, вулиці: Соборна, Польова, Вишнева, Шевченка, Лугова, Зелена, Колгоспна, Штельмаха, Молодіжна, Першотравнева

*село Мала Березянка. вулиці: Шевченка, Кооперативний, Ярова, Короленка, Перемоги, Кооперативна, Польовий, Польова, Лесі Українки, Колгоспна, Шкільна, Загребельна. 

Дата: 05.11.2022 року. 

Час: з 08:00 по 18:00.

 

*село Лісовичі, вулиці: Швайчиха, Берегова.

Дата: 06.11.2022 року. 

Час: з 08:00 по 19:00.

 

*місто Тараща, вулиці: Б.Хмельницького, Козаківка, Озерна, Видна, 40 років Перемоги, Гаражний.

Дата: 06.11.2022 року. 

Час: з 08:30 по 18:00.

 

місто Тараща, вулиці: Сікевича Володимира, Видна, Б.Хмельницького, Бурляя Миколи, Героїв Небесної Сотні, Повітрофлотська, провулки: Б.Хмельницького та Заводський.

село Ріжки, вулиці: Шкільна, Центральна, Молодіжна, Набережна, Лісовий пров., Нагірна.

село Косяківка, вулиці: Польова, Перемоги, Шкільна, Гончарова, Молодіжна.

село Веселий Кут, вулиці: Рибалко, Тракторна, Янківська, Садова, Любого.

село Антонівка, вулиці: Антонівка, Центральна, Побережська, Контушівська.

Дата: 07.11.2022 року.

Час: з 08:00 по 19:00.

 

село Лука, вулиці: Вільхівець, Просвіти, Миру, Видний пров., Б.Хмельницького, Шевченка, Світанкова, Лучанська, Лесі Українки, Гнатова, Гоголя, Польова, Волі, Гагаріна, Козацька, Вишнева

Дата: 07.11.2022 року.

Час: з 08:30 по 18:30.

 

місто Тараща, вулиці: Білоцерківська, Зелена, Білоцерківський, Тичини, Володимира Великого, Героїв Небесної Сотні, Вернигори, Гаражний, Барвінковий пров., Гоголя, Повітрофлотська, Тімірязєва, Колгоспна.

Дата: 08.11.2022 року.

Час: з 08:00 по 19:00.

 

село Володимирівка, вулиці: Молодіжна, Шкільна, Шевченка, Польова, Колгоспна, Вовківщина, Лісова, Вигінська, Липова, Пролетарська, Лугова, Набережна, Сухий Яр, Джерельна.

село Потоки, вулиця: Гагаріна.

село Червоні Яри, вулиці: Молодіжна, Яблунева, Незалежності.

місто Тараща, вулиці: Липнева, Сагайдачного Петра, Б.Хмельницького, Остапа Вишні, Гаражний, Білоцерківська, Олени Пчілки, Набережна, Вишнева, Мулівська, Партизанська, Дружна, Степова, Видна.

Дата: 08.11.2022 року.

Час: з 08:30 по 18:30.

 

село Салиха, вулиці: Віддалена, Вишнева, Центральна, Сєргеєва, Молодіжна, Леніна, Щаслива, М.Семченко, Видний, Польова, Зарічна, Дружби, Тихий, Набережна.

місто Тараща, вулиці: Героїв Небесної Сотні, Ярки, Пушкіна, Івана Мазепи, Івана Сірка, Полуботька, пров. Гаражний.

село Улашівка, вулиці: Набережна, Лісова, Ярова, Таращанська.

село Чернин, вулиця: Лобківка.

Дата: 12.11.2022 року.

Час: з 08:30 по 18:30.

 

село Ріжки, вулиці: Шкільна, Центральна, Молодіжна, Набережна, Нагірна, пров. Лісовий.

місто Тараща, вулиця: Повітрофлотська.

Дата: 12.11.2022 року.

Час: з 08:00 по 18:00.

 

місто Тараща, вулиці: Софіївська, Лугова, Дачна, Лісова, Вільхова, Антонова, Соснова, Чкалова, Мудрого Ярослава, Михайлівська, Довженка Олександра, Довженка Олександра пров., Перемоги, Вернадського пров., Івана Мазепи, Мазепи Івана пров., Сікевича Володимира, Володимира Великого, Шевченка, Гагаріна, Виговського Івана, Безіменна, Чкалова пров., Софіївський пров.

Дата: 11.11.2022 року.

Час: з 08:00 по 19:00.

 

місто Тараща, вулиці: Липнева, Сагайдачного Петра, Б.Хмельницького, Остапа Вишні, Гаражний, Білоцерківська, Олени Пчілки, Набережна, Вишнева, Мулівська, Партизанська, Дружна.

Дата: 11.11.2022 року.

Час: з 08:30 по 18:30.

 

місто Тараща, вулиці: Б.Хмельницького, Польовий, Козаківка, Тесленка, Січнева, 1-го Травня, Дільничий пров.

Дата: 10.11.2022 року.

Час: з 08:00 по 19:00.

 

село Салиха, вулиці: Віддалена, Вишнева, Центральна, Сєргеєва, Молодіжна, Леніна, Щаслива, М.Семченко, Видний, Польова, Зарічна, Дружби, Тихий, Набережна.

місто Тараща ,вулиці: Героїв Небесної Сотні, Ярки, Пушкіна, Івана Мазепи, Івана Сірка, Полуботька, Гаражний пров.

село Улашівка, вулиці: Набережна, Лісова, Ярова, Таращанська.

село Чернин, вулиця: Лобківка.

Дата: 10.11.2022 року.

Час: з 08:30 по 18:30.

 

село Салиха, вулиці: Віддалена, Вишнева, Центральна, Сєргеєва, Молодіжна, Леніна, Щаслива, М.Семченко, Видний, Польова, Зарічна, Дружби, Тихий, Набережна.

місто Тараща, вулиці: Героїв Небесної Сотні, Ярки, Пушкіна, Івана Мазепи, Івана Сірка, Полуботька, пров. Гаражний.

село Улашівка, вулиці: Набережна, Лісова, Ярова, Таращанська.

село Чернин, вулиця: Лобківка.

Дата: 13.11.2022 року.

Час: з 08:30 по 18:30.

 

місто Тараща, вулиці: Софіївська, Лисогірська, Санаторна, Батюка, Левади, Штельмаха, Маяковського, Навроцького, Чехова, Бажана, Дачна, Володимира Великого, Героїв Небесної Сотні, Вернигори, Гаражний, Барвінковий пров., Гоголя, Повітрофлотська, Тімірязєва, Колгоспна

Дата: 14.11.2022 року.

Час: з 08:00 по 19:00.

 

село Салиха, вулиці: Віддалена, Вишнева, Центральна, Сєргеєва, Молодіжна, Леніна, Щаслива, М.Семченко, Видний, Польова, Зарічна, Дружби, Тихий, Набережна.

місто Тараща, вулиці: Героїв Небесної Сотні, Ярки, Пушкіна, Івана Мазепи, Івана Сірка, Полуботька, пров. Гаражний.

село Улашівка, вулиці: Набережна, Лісова, Ярова, Таращанська.

село Чернин, вулиці: Лобківка.

Дата: 14.11.2022 року.

Час: з 08:30 по 18:30.

 

місто Тараща, вулиці: Івана Мазепи, Івана Сірка, Полуботька.

село Лісовичі, вулиці: Швайчиха, Берегова.

Дата: 16.11.2022 року.

Час: з 08:00 по 19:00.

 

село Салиха, вулиці: Віддалена, Вишнева, Центральна, Сєргеєва, Молодіжна, Леніна, Щаслива, М.Семченко, Видний, Польова, Зарічна, Дружби, Тихий, Набережна.

місто Тараща, вулиці: Гаражний, Героїв Небесної Сотні, Ярки, Пушкіна, Івана Мазепи, Івана Сірка, Полуботька.

село Улашівка, вулиці:Набережна, Лісова, Ярова, Таращанська.

село Чернин, вулиця: Лобківка.

Дата:16.11.2022 року.

Час: з 08:30 по 18:30.

 

село Велика Березянка, вулиці: Шевченка, Садова, Свободи.

село Лука, вулиця: Б.Хмельницького.

село Ківшовата, вулиці: Свободи, Вишнева, Вишневий пров.

село Кислівка, вулиця: Шевченка.      

Дата: 17.11.2022 року.

Час: з 08:00 по 19:00.

 

місто Тараща, вулиці: Липнева, Партизанська, Ломоносова, Стуса,пров. Гаражний, Мулівська, Остапа Вишні, Вишнева, Дружна, Мукосія.

Дата: 18.11.2022 року.

Час:з 08:30 по 18:30.

 

місто Тараща, вулиці: Чкалова, Мудрого Ярослава, Михайлівська, Довженка Олександра, Довженка Олександра пров., Перемоги, Вернадського пров., Івана Мазепи, Мазепи Івана пров., Сікевича Володимира, Володимира Великого, Шевченка, Гагаріна, Виговського Івана, Безіменна, Чкалова пров., Софіївська, Лугова, Дачна, Лісова, Вільхова, Антонова, Софіївський пров., Соснова.

Дата: 19.11.2022 року.

Час: з 08:00 по 19:00.

 

село Володимирівка, вулиці: Молодіжна, Шкільна, Шевченка, Польова, Колгоспна, Вовківщина, Лісова, Вигінська, Липова, Пролетарська, Лугова, Набережна, Сухий Яр, Джерельна.

село Потоки, вулиця: Гагаріна.

місто Тараща, вулиці:Степова, Видна.

село Червоні Яри, вулиці: Молодіжна, Яблунева, Незалежності.

Дата: 20.11.2022 року.

Час: з 08:30 по 18:30.

 

село Салиха, вулиці: Віддалена, Вишнева, Центральна, Сєргеєва, Молодіжна, Леніна, Щаслива, М.Семченко, Видний, Польова, Зарічна, Дружби, Тихий, Набережна.

місто Тараща, вулиці: Героїв Небесної Сотні, Ярки, Пушкіна, Івана Мазепи, Івана Сірка, Полуботька, пров. Гаражний.

село Улашівка, вулиці: Набережна, Лісова, Ярова, Таращанська.

село Чернин, вулиця: Лобківка.

Дата:21.11.2022 року.

Час: з 08:30 по 18:30

 

місто Тараща, вулиці: Липнева, Сагайдачного Петра, Б.Хмельницького, Остапа Вишні, Гаражний, Білоцерківська, Олени Пчілки, Набережна, Вишнева, Мулівська, Партизанська, Дружна, Ломоносова, Стуса, Гаражний.

село Крива, вулиці:Заводська, Молодіжна, Розенкова, Пилипчука, Набережна, Лісова.

село Кирдани, вулиці: Іскрівська, Перемоги, Набережна, Козача, Іскрівський пров., Пролетарська, Колгоспна, Польова, Лугова, Лісова.

село Бовкун, вулиці: Січнева, Лісова.

Дата:22.11.2022 року.

Час: з 08:30 по 18:30.

 

село Станишівка, вулиці: Колгоспна, Короленка, Польова, Шевченка, Ярова, Зелена, Великоберезянська, Перемоги, Лесі Українки, Набережна, Безіменна, Б.Хмельницького, Калиновий пров., Молодіжна, Космонавтів пров., Революції, Вишневий пров.

село: Велика Березянка, вулиці: Лесі Українки, Набережна, Гоголя, Рибачий, Комарова, імені Віктора Цимбала, Дубинська, Перемоги, Новоселиця, Колгоспна, Зарічна, Шевченка.

місто Тараща, вулиці: Володимира Великого, Перемоги.

село Кислівка, вулиця: Левадна.

село Лука, вулиці: Київська, Набережна, Б.Хмельницького, Миру, Заводська, Вільхівець, Шевченка, Лучанська, Аграрний пров., Степова, Світанкова, Лісова, Гоголя, Просвіти, Стадіонний, Видний пров., Гнатова, Шкільна, Перемоги, Молодіжна, Дружби, Стадіонна, Козацька.

село Ківшовата, вулиця: Набережна.

Дата: 23.11.2022 року.

Час: з 08:30 по 18:30.

 

село Лука, вулиці: Вільхівець, Просвіти, Миру, Видний пров., Б.Хмельницького, Шевченка, Світанкова, Лучанська, Лесі Українки, Гнатова, Гоголя, Польова, Волі, Гагаріна, Козацька, Вишнева.

Дата: 24.11.2022 року.

Час:з 08:30 по 18:30.

 

село Косяківка, вулиці: Польова, Перемоги, Шкільна, Гончарова, Молодіжна.

село Веселий Кут, вулиці: Рибалко, Тракторна, Янківська, Садова, Любого.

село Антонівка, вулиці: Антонівка, Центральна, Побережська, Контушівська.

село Лука, вулиці: Київська, Набережна, Б.Хмельницького, Миру, Заводська, Вільхівець, Шевченка, Лучанська, Аграрний пров., Степова, Світанкова, Лісова, Гоголя, Просвіти, Стадіонний, Видний пров., Гнатова, Шкільна, Перемоги, Молодіжна, Дружби, Стадіонна, Козацька.

село Ківшовата, вулиця: Набережна.

село Велика Березянка, вулиця: Шевченка.

місто Тараща, вулиця: Перемоги, Чкалова, Безіменна, Орликівка, Довженка Олександра пров., Виговського Івана, Довженка Олександра, Садова, Пилипченка, Свободи, Чкалова пров., Миру.

Дата: 25.11.2022 року.

Час:з 08:30 по 18:30.

 

село Калинове, вулиці: Молодіжна, Чумаківка, Патріотичний пров., Старинська.

місто Тараща, вулиця: Б.Хмельницького.

Дата: 26.11.2022 року.

Час: з 08:30 по 18:30.

 

місто  Тараща, вулиці: Штельмаха, Батюка, Софіївська, Санаторна, ЧУбинського Павла, Лисогірська, Бажана, Дачна, Дорошенка Петра, Калинова, Левади, Сковороди Григорія, Чехова, Санаторний пров., Лугова, Дачна, Лісова, Вільхова, Антонова, Софіївський пров., Соснова.

Дата: 26.11.2022 року.

Час: з 08:00 по 18:00.

 

Тараща, вулиці: Б.Хмельницького, Польовий, Козаківка, Тесленка, Січнева, 1-го Травня, Дільничий пров., Видна, Сікевича Володимира, Заводський, Бурляя Миколи, Б.Хмельницького пров., Героїв Небесної Сотні, Шевченка, Мудрого Ярослава пров., Івана Мазепи, Мудрого Ярослава, Шевченка пров., Виговського Івана, Мазепи Івана пров., Софіївська, Ломана, Зарічна, Піонерська, Соснова, Лисенка Миколи, Грибенка, Амосова Миколи, Вільхова, Івана Багряного, Паркова, Героїв Чорнобиля, Кооперативна, Гаражний, Пролетарська, Володимира Великого, Озерна, 40 років Перемоги.

Дата: 28.11.2022 року.

Час: з 08:00 по 16:00.

 

село Станишівка, вулиці: Колгоспна, Короленка, Польова, Шевченка, Ярова, Зелена, Великоберезянська, Перемоги, Лесі Українки, Набережна, Безіменна, Б.Хмельницького, Калиновий пров., Молодіжна, Космонавтів пров., Революції, Вишневий пров.

село Велика Березянка, вулиці: Лесі Українки, Набережна, Гоголя, Рибачий, Комарова, імені Віктора Цимбала, Дубинська, Перемоги, Новоселиця, Колгоспна, Зарічна, Шевченка.

місто Тараща, вулиці: Володимира Великого,Перемоги.

село Кислівка, вулиця: Левадна.

село Лука, вулиці: Київська, Набережна, Б.Хмельницького, Миру, Заводська, Вільхівець, Шевченка, Лучанська, Аграрний пров., Степова, Світанкова, Лісова, Гоголя, Просвіти, Стадіонний, Видний пров., Гнатова, Шкільна, Перемоги, Молодіжна, Дружби, Стадіонна, Козацька.

село Ківшовата, вулиця: Набережна.

Дата: 28.11.2022 року.

Час: з 08:00 по 18:30.

 

місто Тараща, вулиці: Миру, Свободи, Франка, Степова, Меліораторів, Сікевича Володимира, Володимира Великого, Івана Мазепи, Колгоспна.

Дата:29.11.2022 року.

Час: з 08:00 по 18:30.

 

Місто Тараща, вулиці: Липнева, Сагайдачного Петра, Б.Хмельницького, Остапа Вишні, Гаражний, Білоцерківська, Олени Пчілки, Набережна, Вишнева,

Мулівська, Партизанська, Дружна, Ломоносова, Стуса.

село Крива, вулиці: Заводська, Молодіжна, Розенкова, Пилипчука, Набережна, Лісова.

село Кирдани, вулиці: Іскрівська, Перемоги, Набережна, Козача, Іскрівський пров., Пролетарська, Колгоспна, Польова, Лугова, Лісова.

село Бовкун, вулиці: Січнева, Лісова.

Дата:29.11.2022 року.

Час: з 08:00 по 18:30.

 

місто Тараща, вулиці: Миру, Свободи, Франка, Степова, Меліораторів, Сікевича Володимира, Володимира Великого, Івана Мазепи, Колгоспна.
Дата:29.11.2022 року.
Час: з 08:00 по 18:30.

Місто Тараща, вулиці: Липнева, Сагайдачного Петра, Б.Хмельницького, Остапа Вишні, Гаражний, Білоцерківська, Олени Пчілки, Набережна, Вишнева, Мулівська, Партизанська, Дружна, Ломоносова, Стуса.
село Крива, вулиці: Заводська, Молодіжна, Розенкова, Пилипчука, Набережна, Лісова.
село Кирдани, вулиці: Іскрівська, Перемоги, Набережна, Козача, Іскрівський пров., Пролетарська, 
Колгоспна, Польова, Лугова, Лісова.
село Бовкун, вулиці: Січнева, Лісова.
Дата:29.11.2022 року.
Час: з 08:00 по 18:30.

 

село Лука, вулиці: Київська, Набережна, Б.Хмельницького, Миру, Заводська, Вільхівець, Шевченка, Лучанська, Аграрний пров., Степова, Світанкова, Лісова, Гоголя, Просвіти, Стадіонний, Видний пров., Гнатова, Шкільна, Перемоги, Молодіжна, Дружби, Стадіонна, Козацька.

село Ківшовата, вулиця: Набережна.

село Велика Березянка, вулиця: Шевченка.

місто Тараща, вулиці: Перемоги, Миру, Свободи, Франка, Степова, Меліораторів, Сікевича Володимира, Володимира Великого, Івана Мазепи, Колгоспна.

Дата: 30.11.2022 року.

Час:з 08:00 по 18:30.

 

місто Тараща, вулиці: Сікевича Володимира, Володимира Великого, Героїв Небесної Сотні, Тімірязєва,Фізкультурний пров., Вернигори, Гаражний пров., Барвінковий пров., Гоголя, Повітрофлотська, Колгоспна.

село Лука, вулиці: Гоголя, Просвіти, Лучанська, Київська, Стадіонний, Заводська, Світанкова.

Дата: 01.12.2022 року.

Час:з 08:30 по 18:00.

 

місто Тараща, вулиці: Чкалова, Безіменна, Орликівка, Довженка Олександра пров., Виговського Івана, Довженка Олександра, Садова, Пилипченка, Свободи, Чкалова пров., Миру, Перемоги

Дата:01.12.2022 року.

Час: з 08:00 по 19:00

 

село Крива, вулиця: Заводська, Молодіжна, Розенкова, Пилипчука, Набережна, Лісова.

місто Тараща, вулиці: Липнева, Партизанська, Ломоносова, Стуса, Гаражний, Мулівська.

село Кирдани, вулиці: Іскрівська, Перемоги, Набережна, Козача, Іскрівський пров., Пролетарська, Колгоспна, Польова, Лугова, Лісова.

село Бовкун, вулиці: Січнева, Лісова.

село Ріжки, вулиці: Лугова, Центральна, Шкільна, Яровий, Польова.

село Дубівка, вулиці: Фізкультурна, Шкільна, Яблунева, Шевченка, Космонавтів, Вишнева, Набережна.

Дата: 02.12.2022 року.

Час: з 08:30 по 18:00.

 

 

село Лука, вулиці: Гоголя, Просвіти, Лучанська, Київська, Стадіонний, Заводська, Світанкова.

місто Тараща, вулиці: Шевченка, Мудрого Ярослава, Сікевича Володимира, Володимира Великого, Героїв Небесної Сотні, Героїв Чорнобиля, Софіївська, Б.Хмельницького, Барвінковий пров.

Дата: 03.12.2022 року.

Час: з 08:30 по 18:00.

 

село Дубівка, вулиці: Фізкультурна, Шкільна, Яблунева, Шевченка, Космонавтів, Вишнева, Набережна.

село Круті Горби, вулиці: Сергія Циганка, Набережна, Лесі Українки, Б.Хмельницького

Дата: 04.12.2022 року.

Час: з 08:30 по 18:00.

 

 

село Лука, вулиці: Вільхівець, Просвіти, Миру, Видний пров., Б.Хмельницького, Шевченка, Світанкова, Лучанська, Лесі Українки, Гнатова, Гоголя, Польова, Волі, Гагаріна, Козацька, Вишнева.

село Станишівка, вулиці: Зелена, Молодіжна, Колгоспна, Космонавтів пров., Революції, Вишневий пров.

Дата: 05.12.2022 року.

Час: з 08:30 по 18:00.

 

_____________________________________________________

Телефони кол-центру: 

+38 (044) 459-07-40

+38 (067) 495-70-40

+38 (099) 495-70-40

+38 (093) 495-70-40


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь