A A A K K K
для людей із порушенням зору
Таращанська міська територіальна громада
Київська область, Білоцерківський район

Порядок виявлення, взяття на облік, збереження та використання безхазяйного майна, визнання спадщини відумерлою та прийняття такого майна у комунальну власність Таращанської міської територіальної громади

Дата: 17.10.2022 09:55
Кількість переглядів: 153

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту регуляторного акту рішення Таращанської міської ради «Про затвердження Порядку виявлення, взяття на облік, збереження та використання безхазяйного майна, визнання спадщини відумерлою та прийняття такого майна у комунальну власність Таращанської міської територіальної громади»

 

На виконання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних, юридичних осіб та їх об’єднань, оприлюднюється проєкт рішення Таращанської міської ради «Про затвердження Порядку виявлення, взяття на облік, збереження та використання безхазяйного майна, визнання спадщини відумерлою та прийняття такого майна у комунальну власність Таращанської міської територіальної громади».

Проєкт спрямований на регулювання відносин щодо виявлення, взяття на облік, збереження та використання безхазяйного майна або майна, яке на підставі рішення суду визнано відумерлою спадщиною., передбачає утримання керівниками підприємств, установ, організацій. Дія проекту поширюється на будь-які об’єкти цивільних прав, які є безхазяйними чи визнані у встановленому законодавством порядку відумерлими.

Проєкт розроблений на підставі Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», Цивільного кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Порядку державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.12.2015 № 1127.

Повний текст проєкту регуляторного акту та відповідний аналіз регуляторного впливу буде оприлюднено на офіційному веб сайті Таращанської міської ради Київської області за посиланням: https://tarashchamr.gov.ua в розділі «Регуляторна політика».

Пропозиції та зауваження до проєкту регуляторного акту приймаються Таращанською міською радою протягом одного місяця з дати його опублікування, на паперових носіях за адресою: вул. Героїв Чорнобиля, 1,         м. Тараща, Білоцерківський район, Київська область, 09501, або в електронному вигляді на електронну пошту: mrtar@ukr.net, з приміткою «Пропозиції та зауваження до проєкту регуляторного акту (назва проєкту регуляторного акту), розробником якого є Таращанська міська рада».

 

Порядок виявлення, взяття на облік, збереження та використання безхазяйного майна, визнання спадщини відумерлою та прийняття такого майна у комунальну власність Таращанської міської територіальної громади

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь