A A A K K K
для людей із порушенням зору
Таращанська міська територіальна громада
Київська область, Білоцерківський район

КП ТМР «Таращатепломережа» інформує споживачів про  намір здійснити зміну тарифу на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання  та послугу з постачання теплової енергії

Дата: 21.10.2022 16:48
Кількість переглядів: 166

На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 №130 «Про затвердження Порядку інформування споживачів  про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності», комунальне підприємство Таращанської міської ради «Таращатепломережа» інформує споживачів про  намір здійснити зміну тарифу на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та послугу з постачання теплової енергії для потреб бюджетних установ.

Перегляд тарифу у сфері теплопостачання пов’язано зі зміною вартості складових витрат економічно обґрунтованої вартості даних послуг, які і формують структуру тарифів. 

Відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» ціною послуги з постачання теплової енергії є тариф на теплову енергію для споживача, який визначається як сума тарифів на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії. Розрахований тариф на послугу з постачання теплової енергії для споживачів  бюджетних установ на території Таращанської міської територіальної громади становитиме:

  • тариф на теплову енергію для потреб бюджетних установ  8246,04  грн/Гкал  з ПДВ (6871,70 грн/Гкал без ПДВ).

Востаннє дані тарифи переглядалися в жовтні 2021 року, встановлені Рішенням виконавчого комітету Таращанської міської ради № 414-VIII від 19.10.2022  «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання, послуги з постачання теплової енергії комунальному підприємству «Таращатепломережа».

КП «Таращатепломережа» виконано розрахунок тарифу відповідно до Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №869 від 01 червня 2011 року «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» та направлено до органу місцевого самоврядування – Таращанської міської ради заяву з розрахунковими матеріалами для встановлення тарифу.

В умовах постійного зростання складових тарифу – ціни електричної енергії, мінімальної заробітної плати, прожиткового мінімуму, виникає необхідність перегляду тарифу відповідно до фактичних витрат з виробництва та надання послуги.

Метою перегляду тарифу є приведення його до економічно обґрунтованого рівня, який покриває всі витрати в собівартості цієї послуги для належного функціонування підприємства.

Тариф сформовано відповідно до річних планів, економічно обґрунтованих витрат, з урахуванням ставок податків та зборів, фактичних цін і тарифів на матеріальні, паливно-енергетичні ресурси та послуги.

В результаті перегляду тарифу передбачається вирішення проблеми безперебійного та якісного надання послуг теплопостачання для бюджетних установ на території Таращанської міської територіальної громади. Встановлення запропонованого тарифу надасть змогу:

- забезпечити належну якість та своєчасність надання послуг;

- своєчасно виплачувати заробітну плату працівникам підприємства;

- своєчасно та в повному обсязі проводити розрахунки з відповідними організаціями за виконані роботи та надані послуги;

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 7 календарних днів з дати опублікування оголошення (з 21 жовтня 2022 року по 27 жовтня 2022 року) про намір здійснити зміну тарифу.

Розміщення інформації на офіційному веб-сайті Таращанської міської ради вважати  основним способом доведення інформації до відома споживачів.

Адреса, на яку необхідно надсилати зауваження та пропозиції: м.Тараща, вул. Короленка, 15А, тел. (045) 4-27-35, ел.пошта: tarascha_teplo@ukr.net

Для реєстрації пропозицій (зауважень) просимо зазначати прізвище, ім’я та по батькові особи (для юридичних осіб – повне найменування), що її подала, та її контактні дані для здійснення зворотного зв’язку.

Структура тарифу на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання, послугу з постачання теплової енергії та пояснювальна записка додається.

 

Структура тарифу на постачання теплової енергії по КП  “Таращатепломережа”

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь