У громаді нещодавно розпочалися роботи із стерилізації та вакцинації безпритульних собак
Дата: 14.12.2022 14:37
Кількість переглядів: 72
У Таращанській громаді нещодавно розпочалися роботи із стерилізації та вакцинації безпритульних собак. Для цього розроблена програма «Регулювання чисельності безпритульних тварин в населених пунктах Таращанської міської територіальної громади на 2022 рік».
Станом на сьогодні виловлено 21 собаку. Після проведення усіх необхідних медичних маніпуляцій собаки будуть повернені на місце їх попередньої локації.
Прохання до жителів громади, яким відомі місця скупчень безпритульних тварин, звертатися за адресою: м.Тараща, вул.Шевченка,78 або за номером телефону: (04566)4-26-62.