Таращанська міська територіальна громада
Київська область, Білоцерківський район

Київська обласна служба зайнятості інформує:

Дата: 17.01.2023 09:12
Кількість переглядів: 44

Фото без опису

За направленням Київської обласної служби зайнятості у 2022 році працевлаштовано понад 15,3 тисяч осіб

Головна мета, яка постала на сьогодні перед фахівцями центру зайнятості, є побудова нових рівнів взаємодії з роботодавцями. Це не тільки отримання вакансій від роботодавця, а й підвищення зацікавленості громадян у легальному працевлаштуванні, швидке укомплектування вакансій, оперативне налагодження співпраці з підприємствами, удосконалення системи підбору та професійне навчання безробітних для результативного працевлаштування. “Зараз для нас цільова програма одна – чітка і безперебійна робота обласної служби зайнятості в умовах війни. Ми ведемо постійні перемовини з місцевими роботодавцями, які потребують працівників і готові взяти на роботу громадян з інших областей України“, - зазначив директор Київського обласного центру зайнятості Денис Дармостук.

Протягом 2022 року послугами обласної служби зайнятості скористались 55,5 тис. безробітних осіб. Серед них 16% – керівників, менеджерів, працівників сфери торгівлі та послуг; 15% – робітників у сфері складання устаткування та машин; 13% – представників найпростіших професій. Всього протягом січня – грудня 2022 року працевлаштовано 12 300 осіб.

За видами економічної діяльності, серед зареєстрованих безробітних переважають колишні працівники оптової торгівлі та ремонту, переробної промисловості, державного управління та сільського господарства. З числа колишніх безробітних 19% знайшли роботу у торгівлі та ремонті, 18% – у сільському господарстві, 16% – у переробній промисловості, 12% у державному управлінні й обороні.

Найбільше потребують працівників на підприємствах переробної промисловості (21%), торгівлі та ремонту (16%), сільського господарства (15%), державного управління й оборони (8%).

________________________________________________________________

1200 безробітних Київщини проходили професійне навчання у 2022 році

Більшість українських спеціалістів, які не знайшли роботу у своїй професії, вже здобувають нову професію, або планують це зробити найближчим часом.

Київська обласна служба зайнятості в 2022 році організовувала  професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації, в т. ч. шляхом стажування на робочому місці (на виробництві), на замовлення роботодавців.

Професійне навчання проходило понад 1200 осіб з числа зареєстрованих безробітних, в т. ч.:

- 249 осіб, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню;

- 44 особи з інвалідністю;

- 40  вимушено переміщених осіб;

- 8 осіб з числа військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції;

- 300 осіб із числа молоді до 35 років.

Професійне навчання здійснювалося  переважно на робочих місцях (на виробництві) та в закладах освіти Київської області або в Центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

У системі служби зайнятості функціонують 11 центрів професійно-технічної освіти, які забезпечують професійне навчання дорослого населення за 95 ліцензованими робітничими професіями та близько 300 освітніми програмами підвищення кваліфікації.

Після закінчення навчання слухачам видається документ державного зразка про присвоєння відповідної кваліфікації. 

Перелік закладів освіти для організації професійного навчання зареєстрованих безробітних розміщені на сайті Київського обласного центру зайнятості за посиланням https://kir.dcz.gov.ua/storinka/spivpracya-z-navchalnymy-zakladamy-ta-pou

З переліком ЦПТО ДСЗ можна ознайомитися на сайті Державного центру зайнятості за посиланням: https://www.dcz.gov.ua/storinka/navchannya-za-napravlennyam-dsz  

_______________________________________________________________

Більше 700  роботодавців - замовників кадрів надавали робочі місця для проходження зареєстрованими безробітними виробничого навчання, виробничої практики або стажування.

Після завершення навчання у 2022 році  було укомплектовано  службою зайнятості 1091 робоче місце.

Найактивнішим партнером щодо співпраці в підготовці кваліфікованих кадрів протягом 2022 року був Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київський області. 

Для підпорядкованих структурних підрозділів Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київський області  Навчальним пунктом Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Київській області підготовлено 86 кваліфікованих робітників за професією «пожежний - рятувальник».

Київська обласна служба зайнятості запрошує роботодавців до співпраці щодо організації професійного навчання зареєстрованих безробітних  на робочому місці (на виробництві) або в закладах освіти державної служби зайнятості  та в інших закладах Київщини, які пройшли відбір для організації професійного навчання зареєстрованих безробітних та (або) їх проживання в період навчання.

Ви можете ознайомитись з інформацією щодо стану ринку праці Київщини та актуальними подіями на наших:

 Фейсбук-сторінці:  https://www.facebook.com/kyivobl

 Інстаграм-сторінці: https://www.instagram.com/kobl_cz/

на сайті Київського ОЦЗ  https://kir.dcz.gov.ua/

Отримайте онлайн консультацію за допомогою телеграм-каналу Київського обласного центру зайнятості: https://t.me/+fnLlSCkuIls1ZjVi

___________________________________________________________

За ініціативою Київської обласної служби зайнятості стартував проект «Персональний рекрутер», спрямований на вирішення кадрової проблеми роботодавців Київської області.


Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь