До відділу соціального захисту населення Таращанської міської ради надходять звернення щодо зміни способу виплати житлових субсидій та пільг
З даного питання інформуємо, що не обов'язково звертатися до органів соцзахисту чи Пенсійного фонду України, можна подати заяву на зміну способу виплати житлової субсидії або пільги дистанційно через особистий електронний кабінет Вебпорталу Пенсійного фонду України https://portal.pfu.gov.ua/ за допомогою кваліфікованого електронного підпису (КЕП).
При формуванні електронної заяви потрібно додати файли сканованих документів:
паспорт,
ідентифікаційний код,
заява з реквізитами з банківської установи – в разі переходу на банк.
Результати опрацювання звернення (зміни способу виплати) будуть відображені в особистому кабінеті на вебпорталі Пенсійного фонду України у вкладці «Мої повідомлення».
Якщо немає можливості зробити це онлайн, можете звернутися до місцевого сервісного центру ПФУ за адресою: місто Тараща, вулиця Софіївська, 3 (при собі необхідно мати документи, які зазначені вище у тексті).