Рятувальники Білоцерківського районного управління провели планове комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання в селі Ріжки
Дата: 10.03.2023 08:13
Кількість переглядів: 65
9 березня рятувальники Білоцерківського районного управління провели планове комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання в селі Ріжки з метою попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних подій у житловому секторі.
Працівники ДСНС нагадали громадянам про необхідність дотримання правил пожежної безпеки у побуті, заборони спалювання сухої рослинності. Довели статистику пожеж та основні причини їх виникнення. Мешканцям пояснили, що почастішали випадки виникнення пожеж у житловому секторі. Також фахівці ДСНС ознайомили громадян з алгоритмом дій при виявленні підозрілих предметів на вулиці. Всім вручили профілактичні листівки на протипожежну тематику з вказаними заходами застережливого характеру.