Майстер-клас з виготовлення букетів весняних квітів для маленьких активних мешканців нашої громади
Дата: 11.03.2023 09:08
Кількість переглядів: 55
У переддень свята весни, волонтери Таращанської районної Організації Товариства Червоного Хреста України - Тетяна Криворучко та Аліна Вовченко провели майстер-клас з виготовлення витончених букетів весняних квітів для маленьких активних мешканців нашої громади, аби вони змогли привітати своїх рідних.