Таращанська міська територіальна громада
Київська область, Білоцерківський район

Проєкти рішень позачергової 47 сесії Таращанської міської ради VIII скликання

Дата: 02.08.2023 16:26
Кількість переглядів: 88

  1.   Про внесення змін до Програми «Розвитку  благоустрою та відшкодування витрат на обслуговування об’єктів благоустрою Таращанської міської територіальної громади на 2023 рік», затвердженої рішенням Таращанської міської ради № 5445-32-VIII від 23.12.2022
  2. Про внесення змін до Програми «Питна вода на 2023 рік», затвердженої рішенням Таращанської міської ради № 5446-32-VIII від 23.12.2022
  3. Про внесення змін до Програми «Розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства Таращанської міської ради «Таращанська міська лікарня» на 2023 рік», затвердженої рішенням Таращанської міської ради № 5451-32- VIII від 23.12.2022
  4. Про внесення змін до Програми «Організації безоплатного поховання військовослужбовців Збройних Сил України та інших військових формувань України, які загинули (померли) внаслідок військової агресії російської федерації проти України на 2023 рік», затвердженої рішенням Таращанської міської ради № 5854-37-VIII від 23.03.2023

 Про внесення змін до рішення міської ради від 23 грудня 2022 року № 5465-32-VІIІ «Про бюджет Таращанської міської територіальної громади на 2023 рік»  Додаток 1    Додаток 2    Додаток 3  Додаток 4   Додаток 5    Додаток 6     Додаток 7  Поясн.записка   Пропозиції

   Про безоплатну передачу в державну власність майна комунальної власності Таращанської міської територіальної громади

 

 Про зміну назви та засновника Комунального закладу «Великововнянський сільський Будинок культури» Великововнянської сільської ради Таращанського району Київської області та затвердження статуту в новій редакції.

Про зміну назви та засновника Комунального закладу «Весолокутський сільський Будинок культури» Веселокутської сільської ради Таращанського району Київської області та затвердження статуту в новій редакції.

 Про зміну назви та засновника Комунального закладу «Володимирівський сільський клуб» Володимирівської сільської ради Таращанського району Київської області та затвердження статуту в новій редакції.

 Про зміну назви та засновника Комунального закладу «Дубівський сільський клуб» Дубівської сільської ради Таращанського району Київської області та затвердження статуту в новій редакції.

 Про зміну назви та засновника Комунального закладу «Кирданівський сільський клуб» Кирданівської  сільської ради Таращанського району Київської області та затвердження статуту в новій редакції.

 Про зміну назви та засновника Комунального закладу «Кислівський сільський Будинок культури» Кислівської сільської ради Таращанського району Київської області та затвердження статуту в новій редакції.

 Про зміну назви та засновника Комунального закладу «Косяківський сільський Будинок культури» Косяківської сільської ради Таращанського району Київської області та затвердження статуту в новій редакції.

 Про зміну назви та засновника Комунального закладу «Крив’янський сільський клуб-бібліотека» Крив’янської сільської ради Таращанського району Київської області та затвердження статуту в новій редакції.

 Про зміну назви та засновника Комунального закладу «Лісовицький сільський Будинок культури» Лісовицької сільської ради Таращанського району Київської області та затвердження статуту в новій редакції.

 Про зміну назви та засновника Комунального закладу «Лучанський сільський Будинок культури» Лучанської сільської ради Таращанського району Київської області та затвердження статуту в новій редакції.

 Про зміну назви та засновника Комунального закладу «Лук’янівський сільський Будинок культури» Лук’янівської сільської ради Таращанського району Київської області та затвердження статуту в новій редакції.

Про зміну назви та засновника Комунального закладу «Плосківський сільський Будинок культури» Плосківської сільської ради Таращанського району Київської області та затвердження статуту в новій редакції.

 Про зміну назви та засновника Комунального закладу «Ріжківський сільський Будинок культури» Ріжківської сільської ради Таращанського району Київської області та затвердження статуту в новій редакції.

 Про зміну назви та засновника Комунального закладу «Салиський  сільський Будинок культури» Салиської сільської ради Таращанського району Київської області та затвердження статуту в новій редакції.

 Про зміну назви та засновника Комунального закладу «Северинівський сільський Будинок культури» Северинівської сільської ради Таращанського району Київської області та затвердження статуту в новій редакції.

 Про зміну назви та засновника Комунального закладу «Станишівський сільський Будинок культури» Станишівської сільської ради Таращанського району Київської області та затвердження статуту в новій редакції.

 Про зміну назви та засновника Комунального закладу «Степківський сільський клуб» Степківської сільської ради Таращанського району Київської області та затвердження статуту в новій редакції.

 Про зміну назви та засновника Комунального закладу «Чернинський сільський Будинок культури» Чернинської сільської ради Таращанського району Київської області та затвердження статуту в новій редакції.

 Про зміну назви та засновника Комунального закладу «Петрівський  сільський Будинок культури» Петрівської сільської ради Таращанського району Київської області та затвердження статуту в новій редакції.     

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель Таращанської міської ради та передачі в оренду земельних ділянок під польовими дорогами, запроектованими для доступу до земельних ділянок, розташованих у масиві земель сільськогосподарського призначення за межами села Лук’янівка (площа 19,4151 га)

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель Таращанської міської ради та передачі в оренду земельних ділянок під польовими дорогами, запроектованими для доступу до земельних ділянок, розташованих у масиві земель сільськогосподарського призначення за межами села Лук’янівка (площа 7,7978 га)

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди для сінокосіння і випасання худоби за межами села Круті Горби (Шкарівський П.Т. 6,0000 га)

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди для сінокосіння і випасання худоби за межами села Ківшовата (Калініченко О.С. 2,8000 га)


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь