Таращанська міська територіальна громада
Київська область, Білоцерківський район

Рішення № 7038-59-VIII - №7128-59-VIII від 30.01.2024

Дата: 02.02.2024 12:45
Кількість переглядів: 61

 1. Про Звіт поліцейського офіцера громади сектору взаємодії з громадянами відділу превенції  Білоцерківського РУП ГУНП в Київській області за 2023 року 
 2. Про внесення змін до структури та загальної чисельності виконавчих органів Таращанської міської ради, затвердженої рішенням Таращанської міської ради від 27.10.2022 № 5370-29-VІІІ «Про утворення виконавчих органів Таращанської міської ради, затвердження  її структури та чисельності»
 3. Про затвердження Положення Про наглядову раду при комунальному некомерційному підприємстві Таращанської міської ради «Таращанська міська лікарня».      Додаток
 4.  Про створення конкурсної комісії з відбору кандидатів на зайняття посад незалежних членів наглядової ради при комунальному некомерційному підприємстві Таращанської міської ради «Таращанська міська лікарня» та затвердження її персонального складу.
 5. Про надання дозволу відділу освіти Таращанської міської ради на укладання договорів безоплатного тимчасового користування частинами приміщень навчальних закладів та обладнанням для організації харчування дітей.
 6. Про погодження змін до штатного розпису КНП ТМР «Таращанська МЛ» на 2024 рік      Додаток
 7. Про Порядок надання соціальних допомог і компенсацій населенню Таращанської міської територіальної громади     Додаток
 8. Про затвердження Порядку надання підтримки військовослужбовцям, ветеранам війни, членам їх сімей та членам родин загиблих (померлих), зниклих безвісти військових Таращанської міської територіальної громади          Додаток
 9. Про внесення змін до Положення про відділ  соціального захисту населення Таращанської міської ради, затвердженого рішенням  Таращанської міської ради від 24.12.2020 №62-02-VІІІ    Додаток
 10. Про затвердження Програми продовольчої безпеки Таращанської міської територіальної громади на 2024-2025 роки     Додаток       Додаток 2
 11. Про затвердження Програми «Підвищення стійкості  Таращанської міської територіальної громади до кризових  ситуацій, спричинених припиненням чи погіршенням  надання важливих для  її життєдіяльності послуг  або для виконання життєво важливих функцій на 2024 рік»
 12.  
 13. Про затвердження переліку  пам’яток історії, архітектури та археології  Таращанської міської територіальної громади     Додаток
 14. Про заслуховування звіту про хід і результати  виконання Програми «Розвитку благоустрою та відшкодування витрат на обслуговування об’єктів  благоустрою Таращанської міської територіальної  громади на 2023рік»
 15. Про заслуховування звіту про хід і результати виконання Програми «Ремонту, утримання вулиць і доріг комунальної власності та підвищення рівня безпеки дорожнього руху Таращанської міської  територіальної громади на 2023 рік»
 16.  Про заслуховування звіту про хід і результати  виконання Програми «Розробки містобудівної  документації в Таращанській міській територіальній  громаді Білоцерківського району на 2022-2027 роки»
 17.  Про заслуховування звіту про хід і результати виконання Програми «Проведення інвентаризації  земель комунальної власності та здійснення заходів  із землеустрою на території Таращанської міської територіальної громади на 2023 рік»
 18.  Про заслуховування звіту про хід і результати виконання  Програми «Розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства Таращанської міської ради  «Таращанський центр первинної медичної (медико-санітарної)  допомоги» на 2023 рік»
 19. Про заслуховування звіту про хід і результати  виконання Програми «Підтримки розвитку  Комунальної установи Таращанської міської  ради «Трудовий архів» на 2023 рік»
 20. Про заслуховування звіту про хід і результати  виконання Програми «Надання фінансової  підтримки комунальному підприємству  «Таращаблагоустрій» на 2023 рік»
 21. Про заслуховування звіту про хід і результати  виконання Програми «Забезпечення членства  Таращанської міської ради в асоціаціях органів  місцевого самоврядування у 2023 році»
 22.  Про заслуховування звіту про хід і результати виконання  Програми «Забезпечення заходів щодо проведення призову громадян України на строкову військову службу за контрактом та по підготовці до мобілізації військовозобов’язаних на території Таращанської міської територіальної громади на 2023 рік»
 23.  Про заслуховування звіту про  хід і результати виконання Програми  «Питна вода на 2023 рік»
 24.  Про заслуховування звіту про хід і результати  виконання Програми «Охорони навколишнього  природного середовища Таращанської міської  територіальної громади на 2022-2024 роки»
 25. Про заслуховування звіту про хід і результати виконання  Програми «Організації безоплатного поховання військовослужбовців Збройних Сил України та інших військових формувань України,  які загинули (померли) внаслідок військової агресії російської  федерації проти України на 2023 рік»
 26.  
 27. Про заслуховування звіту про хід  виконання Програми «Захисту населення і  територій від надзвичайних ситуацій техногенного  та природного характеру Таращанської міської  територіальної громади на 2023 рік»
 28. Про заслуховування звіту про хід і результати  виконання Програми «Інші заходи громадського  порядку та безпеки на території Таращанської  міської територіальної громади на 2023 рік»
 29. Про заслуховування звіту про хід і результати виконання  Програми «Відзначення державних та професійних свят,  ювілейних та святкових дат, відзначення осіб, які зробили  вагомий внесок у розвиток Таращанської міської територіальної  громади, здійснення представницьких та інших заходів на 2023 рік»
 30. Про заслуховування звіту про хід і результати  виконання Програми «Забезпечення ефективного  управління майном, що знаходиться на території  Таращанської міської територіальної громади у 2023 році»
 31. Про заслуховування звіту про хід і результати  виконання Програми «Надання підтримки комунальному  підприємству «Таращаблагоустрій» як правонаступнику, в зв’язку з припиненням діяльності комунального підприємства Таращанської міської ради «АРХПРОЕКТ» на 2023 рік»
 32. Про заслуховування звіту про хід і результати  виконання Програми «Розвитку та фінансової  підтримки комунального некомерційного підприємства  Таращанської міської ради «Таращанська міська  лікарня» на 2023 рік»
 33. Про заслуховування звіту про хід і результати  виконання Програми «Енергозбереження  (підвищення енергоефективності) Таращанської  міської територіальної громади на 2023 рік»
 34. Про заслуховування звіту про хід  і результати виконання Програми  «Безпечна громада на 2021-2023 роки»
 35. Про безоплатну передачу матеріальних  цінностей Головному управлінню Національної поліції  в Київській області для поліцейського офіцера громади
 36. Про передачу в господарське відання  та на баланс Комунального підприємства «Таращаблагоустрій» відвал снігоприбиральний
 37.  
 38. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в межах міста Тараща. (Федченко І.П. площа 0,1000 га).
 39. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в межах міста Тараща. (Петренко О.С. площа 0,1000 га).
 40. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в межах села Салиха. (Гнатенко В.В. площа 0,2500 га).
 41. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в межах села Салиха. (Киричок О.С. площа 0,2500 га).
 42. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в межах міста Тараща. (Ступка В.М. площа 0,0670 га).
 43. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в межах міста Тараща. (Островершенко П.О. площа 0,0751 га).
 44. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в межах міста Тараща. (Помажак М.І., Помажак В.П. площа 0,1000 га).
 45. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в межах села Веселий Кут. (Береговий О.В. площа 0,2500 га).
 46. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в межах села Ківшовата. (Бондар Л.А. площа 0,2500 га).
 47. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в межах села Калинове. (Даценко О.А. площа 0,2500 га).
 48. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в межах міста Тараща. (Калініченко І.В. площа 0,0697 га).
 49. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в межах села Калинове. (Клебан Н.В. площа 0,2500 га).
 50. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в межах міста Тараща. (Пятниця В.М. площа 0,0433 га).
 51. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в межах міста Тараща. (Яковенко В.Г. площа 0,0845 га).
 52. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в межах села Кирдани. (Григоренко О.В. площа 0,2500 га).
 53. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в межах села Калинове. (Малко О.М. площа 0,2500 га).
 54. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в межах міста Тараща. (Кулаківський О.О. площа 0,1000 га).
 55. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в межах села Салиха. (Кормушкіна Г.І. площа 0,2500 га).
 56. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в межах села Калинове. (Даценко В.П. площа 0,2500 га).
 57. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в межах села Лук’янівка. (Данілова З.М. площа 0,2500 га).
 58. Про затвердження технічної документації із землеустрою що встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами села Велика Березянка. (Лукомська С.П. площа 2,2290 га).
 59. Про затвердження технічної документації із землеустрою що встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами села Велика Березянка. (Лукомська С.П. площа 2,1100 га).
 60. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в межах міста Тараща (Винниченко Г.М. площа 0,0400 га).
 61. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди для городництва в межах села  Северинівка (Командік І.В. площа 0,4327 га).
 62. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди для городництва за межами села  Лісовичі (Балацький О.В. площа 0,6000 га).
 63. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди для іншого сільськогосподарського призначення по вул. Шевченка, 2-а, с. Володимирівка (Петрівський В.М. площа 0,8222 га).
 64. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди для іншого сільськогосподарського призначення по вул. Липова, 13-Б, с. Володимирівка (Петрівський В.М. площа 0,1449 га).
 65. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди для іншого сільськогосподарського призначення по вул. Липова, 13, с. Володимирівка (Петрівський О.В. площа 0,9194 га).
 66. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди для іншого сільськогосподарського призначення по вул. Липова, 12, с. Володимирівка (Петрівський О.В. площа 1,6142 га).
 67. Про надання згоди на продовження договору оренди земельної ділянки для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства в межах міста Тараща (ПП «АНДРУСЕНКО А.А. площа 1,1873 га).
 68. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування на умовах оренди для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в межах міста Тараща (Мельниченко М.Д. площа 0,1000 га).
 69. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування на умовах оренди за межами села Веселий Кут для іншого сільськогосподарського призначення (ТОВ «ДРУЖНІ СХОДИ» площа 1,5900 га).
 70. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування на умовах оренди за межами села Веселий Кут для іншого сільськогосподарського призначення (ТОВ «ДРУЖНІ СХОДИ» площа 0,0100 га).
 71. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування на умовах оренди за межами села Веселий Кут для іншого сільськогосподарського призначення (ТОВ «ДРУЖНІ СХОДИ» площа 0,2100 га).
 72. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування на умовах оренди за межами села Веселий Кут для іншого сільськогосподарського призначення (ТОВ «ДРУЖНІ СХОДИ» площа 0,0500 га).
 73. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування на умовах оренди за межами села Веселий Кут для іншого сільськогосподарського призначення (ТОВ «ДРУЖНІ СХОДИ» площа 0,2700 га).
 74. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування на умовах оренди за межами села Веселий Кут для іншого сільськогосподарського призначення (ТОВ «ДРУЖНІ СХОДИ» площа 0,6800 га).
 75. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування на умовах оренди за межами села Веселий Кут для іншого сільськогосподарського призначення (ТОВ «ДРУЖНІ СХОДИ» площа 0,2000 га).
 76. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування на умовах оренди в межах села Веселий Кут для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (ТОВ «ДРУЖНІ СХОДИ» площа 0,1200 га).
 77. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування на умовах оренди за межами села Веселий Кут для іншого сільськогосподарського призначення (ТОВ «ДРУЖНІ СХОДИ» ТОВ «ВЕСЕЛИЙ КУТ» площа 1,2000 га).
 78. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у користування на умовах оренди для городництва в межах села Потоки (Онищенко П.П. площа 0,6000 га).
 79. Про передачу земельної ділянки у постійне користування                 для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування в адміністративних межах Таращанської міської ради.                                        (КП «Таращаблагоустрій» м. Тараща  площа 0,9943 га).
 80. Про надання дозволу на викуп земельної ділянки в межах міста Тараща (Четінкая М. площа 0,0131 га).
 81. Про надання дозволу на укладання договору про встановлення особистого строкового сервітуту в межах м. Тараща (ТОВ «АЛАРІТ Т» площа 0,0023 га).
 82. Про надання земельної ділянки в користування на умовах оренди для ведення городництва на масиві «Учгосп 1» в межах міста Тараща (Марченко Л.О. площа 0,0600 га).
 83. Про надання земельної ділянки в користування на умовах оренди для ведення городництва на масиві по вул. Алейна в межах міста Тараща (Пономаренко О.М. площа 0,0380 га).
 84. Про надання земельної ділянки в користування на умовах оренди для ведення городництва на масиві по вул. Грушевського в межах міста Тараща (Морус С.М. площа 0,05 га та 0,05 га) .
 85. Про надання земельної ділянки в користування на умовах оренди для ведення городництва на масиві по пров. Софіївський в межах міста Тараща (Гончарук О.П. площа 0,0150 га) .
 86. Про надання земельної ділянки в користування на умовах оренди для ведення городництва на масиві «Бойня» в межах міста Тараща (Струсевич О.П. площа 0,1000 га).
 87.  Про надання земельної ділянки в користування на умовах оренди для ведення городництва на масиві «Бойня» в межах міста Тараща (Петрівська І.В. площа 0,0600 га).
 88. Про надання земельної ділянки в користування на умовах оренди для ведення городництва на масиві «Бойня» в межах міста Тараща (Пушкарьов В.П. площа 0,1000 га)
 89. Про надання земельної ділянки в користування на умовах оренди для ведення городництва на масиві по вул. Софіївська в межах міста Тараща (Леващук В.М. площа 0,1000 га).

1. Про надання дозволу на використання шкільних автобусів для потреб, не пов’язаних із забезпеченням освітнього процесу

 

2. Про внесення змін до Порядку здійснення витрат на поховання військовослужбовців Збройних сил України та інших військових формувань України, які загинули (померли) внаслідок військової агресії російської федерації проти України, та пов’язаних з цим ритуальних послуг, затвердженого рішенням Таращанської міської ради від 21 грудня 2023 № 6940-57-VIII

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь