Таращанська міська територіальна громада
Київська область, Білоцерківський район

На Київщині тривають роботи з експлуатаційного утримання доріг

Дата: 25.06.2025 09:42
Кількість переглядів: 49

Фото без опису

Агентство відновлення повідомляє, що в Київській області продовжуються планові та оперативні роботи з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування. Фахівці щоденно виконують комплекс заходів для дотримання безпечного та комфортного проїзду для учасників дорожнього руху.

Зокрема, за останній тиждень на дорогах виконано такі роботи:

  • Ремонт деформацій покриття «картами» в обсязі 10 432 м2
  • Виявлено та ліквідовано понад 5 тисяч м2 ямковості із застосуванням гарячого асфальтобетону та струменевого методу
  • Замінено та встановлено 92 дорожніх знаків
  • Видалено порослі та проведено обрізання аварійно-нависаючого гілля дерев на площі понад 14 тисяч м2
  • Проведено механізоване скошування трави, бур’янів на 1 268 км узбіч та на площі понад 600 тисяч м2 біля автобусних зупинок, транспортних огороджень, дорожніх знаків.

Також виконувались роботи з ремонту штучних споруд, металевих бар’єрних огороджень, очищення від грунту водовідвідних лотків та бортових огороджень, прибирання проїзної частини, узбіч та автобусних зупинок від сміття.

Роботи з експлуатаційного утримання триватимуть і надалі задля підтримки мережі автомобільних доріг області в належному стані.

Закликаємо водіїв бути уважними в місцях проведення ремонтних робіт, дотримуватись тимчасових обмежень руху та правил дорожнього руху.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь